בזק יוצאת במבצע מיוחד על שירות הבית החכם – Bhome

• מבצע מיוחד למצטרפים חדשים לאינטרנט בחבילת 100 מגה: 3 חודשים ראשונים ללא עלות ולאחר מכן דמי מנוי חודשיים של 19.90 שקל לפתרון כולל של ציוד מתקדם, שירות תמיכה ואחריות
• בסקר שערכה בזק לקראת השקת המוצר ענו 79% מהנשאלים כי השירות יגדיל את תחושת הביטחון והשליטה על הבית, 75% חשבו שיסייע להם להיות רגועים כשהילדים לבדם בבית ו-46% אמרו שהשירות יוכל להחליף מערכות אבטחה בבית, דוגמת מצלמות אבטחה או אזעקה
• גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות, "בזק מרחיבה את פעילויותיה בתחום ומגוונת את השימושים לצרכן מידי יום, זאת כדי להגדיל את רמת השליטה האבטחה והביטחון של הלקוח על הנעשה בביתו, גם כאשר הוא מחוץ לבית״
לקראת חגי תשרי יוצאת היום בזק במבצע חדש למערכת הבית החכם שלה: Bhome, במסגרתו היא מציעה למצטרפים חדשים לאינטרנט בחבילת 100 מגה, 3 חודשים ראשונים ללא עלות, ולאחר מכן דמי מנוי חודשיים של 19.90 שקל, עבור פתרון כולל של ציוד מתקדם, שירות תמיכה ואחריות. יש לציין כי השירות הינו ללא התחייבות כלל.
חבילת הבית החכם של בזק כוללת מצלמה חכמה, חיישני תנועה, טמפרטורה, לחות, אור ושמע, לצד שירות ותמיכה שוטפים. כמו כן, הטכנולוגיה שעומדת מאחורי חבילה זו הינה המקיפה והרחבה ביותר המוצעת כיום בשוק הבתים החכמים, ומכסה כל נקודה בבית וכל תרחיש אפשרי, למעטפת הגנה מקסימלית.
שירות Bhome של בזק הוא ייחודי וראשון מסוגו בישראל. השירות מאפשר ללקוח לנהל ולעקוב מרחוק אחר הנעשה בביתו, ולשלוט במגוון אמצעי בקרה באמצעות הסמארטפון. שירות Bhome מתבסס על פתרון All in one, הכולל מצלמת HD משוכללת ומרובת פונקציות. הערכה מותקנת באופן פשוט ועצמאי על ידי הלקוח ומתממשקת לרשת האלחוטית שלו. לאחר ההתקנה ניתן לצפות באמצעות אפליקציה ייעודית בנעשה בבית, לקבל התראות אודות המתרחש בו, ואף לנהל שיחה באמצעות המכשיר עם אלה הנמצאים בבית. בנוסף, יוכלו הלקוחות לרכוש בנפרד מוצרי בית חכם נוספים, לרבות שקעי חשמל חכמים להפעלה מרחוק של מכשירי חשמל וגלאי דלת וחלון חכם. עד היום השיקה החברה שירותים "חכמים" נוספים כדוגמת: עיר חכמה, עסק חכם וגן ילדים חכם. בישראל ישנם כבר עשרות אלפי רכיבי Iot (האינטרנט של הדברים) של בזק, המבוססים על מגוון הפלטפורמות החכמות של בזק לבית ולעסקים.
גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק: "טכנולוגית הבית החכם היא אחד התחומים הצומחים בעולם כיום, והיא מביאה איתה פתרונות טובים לצרכים בסיסיים ומהותיים לצרכן כגון הגדלת השליטה, האבטחה והביטחון, וחיסכון בעלויות. בזק פועלת מזה זמן רב על מנת להנגיש את השירות לכל בית בישראל, במחיר הוגן, והיא מרחיבה את פעילויותיה בתחום ומגוונת את השימושים לצרכן, מידי יום, זאת כדי להגדיל את רמת השליטה של הלקוח על הנעשה בביתו, גם כאשר הוא מחוץ לבית״.
השירות הוא פרי שיתוף פעולה של בזק עם חברת Alarm.com (לשעבר (Icontrol Networks, מהמובילות בעולם בתחום מוצרי בית חכם, אשר פיתחה וייצרה פתרון All in One הכולל מצלמה עם זווית צילום רחבה במיוחד, בעלת יכולת צילום מלאה ביום ובלילה, אפשרות לצילום המתפצל ל-4 מסכים, יכולת שמע דו צדדי, סירנה מובנית ועוד. באמצעות האפליקציה הייעודית, יכול הלקוח לשלוט ולהגדיר כל אחת מהפונקציות, כמו גם את גלאי הדלת/חלון והשקע החכם. בנוסף, ניתן להגדיר למערכת מצבים מוכנות שונים (מצב בית, מחוץ לבית, או חופשה), ולהגדיר עבור כל אחד מהמצבים, כללים לעדכון הלקוח, או אנשים אחרים שהוגדרו על ידו, לעבור למצב צילום וידאו, ואף להפעיל מרחוק את הסירנה המובנית. בשעת הצורך מעדכנת המערכת את הלקוח על ההתרחשויות כפי שהוגדרו מראש, והיא יכולה לעשות זאת בדרך המועדפת על הלקוח: עדכוניPush באפליקציה, שיחת טלפון, הודעת sms או דואר אלקטרוני. המידע שהלקוח אוסף בזמן הפעלת השירות (הקלטות וידאו, התראות וכיוב'), מקודד ואינו ניתן לזיהוי ע"י גורם אחר, זולת הלקוח עצמו.

 

דילוג לתוכן