בזק בינלאומי משיקה אפליקציה חינמית הייעודית להתרעה מפני פריצות לרשתות חברתיות

השירות החדש אשר ייקרא CyberLog, יינתן חינם ללקוחות שירותי הגנת הסייבר של בזק בינלאומי, השירות הינו פרי שיתוף פעולה עם חברת הסטארטאפ LOGDOG במסגרת מיזם BI LABS -חממת הסטארטאפים של בזק בינלאומי
מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי: "בעולם בו הרשתות החברתיות תופסות מקום כה דומיננטי בחיינו, הצלחנו לייצר שירות הנותן מענה לפריצות ברשתות החברתיות, מעניק ערך מוסף ללקוחות ומתווסף לפורטפוליו שירותי הגנת הסייבר של החברה"

חברת בזק בינלאומי ממשיכה להוביל את תחום הגנת הסייבר ללקוחות הפרטיים בישראל ומשיקה היום (א' ) שירות חדש וחינמי- אפליקציית Cyber Logהנותנת מענה לעולם הרשתות החברתיות המהווה חלק בלתי נפרד מחיינו. האפליקציה החדשה נותנת חיווי למשתמשים והתרעה על פריצות אפשריות לחשבונות האישיים ברשתות חברתיות, חשבונות דוא"ל, אפליקציות גוגל ואחסון קבצים ותמונות בענן.
Cyber Log עושה זאת באמצעות סריקת החשבונות השונים של המשתמשים, זיהוי פעילויות חריגות ושליחת התרעות להתנהגות חשודה בזמן אמת; באופן זה, ניתן תוך זמן קצר למנוע גניבת נתונים אישיים ואף להרחיק את הפורץ מהחשבון שנפגע.

השקת שירות ה Cyber Log להתרעה מפני פריצות לחשבונות אישיים, מהווה צעד נוסף של בזק בינלאומי תחת האסטרטגיה של "cyber as a service" שאותה מובילה החברה בשנתיים האחרונות, שמטרתה להנגיש את עולם הגנת הסייבר לכלל הלקוחות בישראל. לדברי מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי "שירות ה- Cyber Log מצטרף לשורה של שירותים אותם השקנו, המייצרים ערך מוסף ללקוחותינו ומהווים חלק ממערך הגנה רב שכבתי. מערך זה נותן מענה לאתגרי הסייבר השונים המאיימים על לקוחותינו ובפרט לקוחותינו במגזר הפרטי".

שירות ה- Cyber Logהינו תוצאה של שיתוף פעולה מסחרי שיזמה בזק בינלאומי עם חברת הסטארט אפ LogDog, כחלק משיתופי הפעולה האסטרטגיים שמקיימת החברה עם קהילת הסטארט אפ הישראלית. מדובר בשירות שנולד בעקבות שיתוף פעולה של בזק בינלאומי עם חברת Log Dog- סטארט-אפ ישראלי וה- BI LABS: חממת הסטארטאפים של בזק בינלאומי המקדמת עבודה משותפת עם קהילת הסטארט אפ הישראלית.
שירות ה- Cyber Logפעיל עבור החשבונות אותם הלקוח בוחר ומגדיר באפליקציה. ניתן לצרף לשירות 8 חשבונות, ביניהם- Facebook, Google, Dropbox, Twitter, Slack, LinkedIn, Evernote, Yahoo.

כיום אומנם לקוחות Google, Facebook ו-Dropbox מקבלים התראות על כניסות חשודות לחשבונותיהם.
עם זאת, הבידול של שירות Cyber Log הוא בהצלבת המידע מהחשבונות השונים תוך שימוש במיקום הלקוח עצמו על ידי שימוש ב GPS על גבי הנייד בו האפליקציה מותקנת. באופן זה לדוגמא אם הלקוח נכנס לפייסבוק בבית אבל בעבודה מישהו נכנס לחשבון הGoogle שלו. אף לא אחד מהחשבונות יתריע על אפשרות לפריצה, כי מבחינת כל אחד מהם הכל תקין; אך עם זאת ברור מאוד, שאותו לקוח לא יכול להיות בשני מקומות במקביל. שירות ה- Cyber Log של בזק בינלאומי במקרה זה יתריע על פעילות חשודה.

יתרונות ה- CyberLog
 שירות הגנה מקיף- מתריע על התנהלות חשודה באמצעות הצלבת נתונים על כמה חשבונות במקביל יחד עם נתוני המיקום של הטלפון הנייד.
 התרעה בזמן אמת – קבלת עדכונים מידיים על פריצות אפשריות לחשבונות האישיים של המשתמשים.
 שמירת פרטיות- פרטיהם האישיים של המשתמשים אינם נשמרים בשרתי האפליקציה ובשרתי בזק בינלאומי.

חברת Log Dog נוסדה ב-2014 על ידי אורי בריזון ושלומי כהן ושמה לעצמה כמטרה להציע את האבטחה הטובה ביותר בפלטפורמה הנפוצה ביותר- המובייל. מנתוני חברת Log Dog אחד מכל ארבעה חשבונות אישיים נפרץ.
במסגרת ההסכם עם חברת Log Dog שירות ה Cyber Log יימכר באופן בלעדי בישראל באמצעות בזק בינלאומי.

אורי בריזון, מנכ"ל – Log Dog "ישנן חברות סייבר רבות בישראל, אך מרביתן מספקות הגנה לארגונים וחברות מסחריות ולא ניתנת תשומת לב מספקת בנושא לאזרחים פרטיים. כשגילינו שבזק בינלאומי נכנסה לעולם זה של הנגשת פתרונות הגנת סייבר גם למגזר הפרטי, היה ברור שיש פה בסיס לשיתוף פעולה מסחרי מוצלח המקדם אותנו כסטארט אפ ומקדם את הפתרון שאנו מביאים ללקוחות בישראל".

אסף אביב, סמנכ"ל שיווק בבזק בינלאומי: "שירות Cyber Log הינו בלעדי וייחודי לבזק בינלאומי, ההבדל המשמעותי מול המתחרים בשוק הוא בייצור פרופיל אישי המבוסס על שגרת הפעילות היומית של הלקוח במגוון השירותים והאפליקציות. דבר זה מאפשר זיהוי מהיר וטוב יותר של פריצות וחדירות, ומכאן גם את האפשרות למנוע את גניבת הנתונים האישיים ואף הרחקת הפורץ מהחשבון שנפגע".
.

השירות יינתן בחינם ללקוחות Cyber wall או Cyber Shield של בזק בינלאומי.

דילוג לתוכן