בזק בינלאומי מרחיבה את שירותי ה- Private Box:

משיקה שירות גישה לקבצים במחשב, מכל מקום בעולם ושירות המאפשר להדפיס מכל מחשב בביתחברת בזק בינלאומי מרחיבה את שירותי ה- Private Box,מרכז התקשורת הביתי החכם של החברה, המאפשר שיחות טלפון על גבי האינטרנט ומשמש גם כמודם, רשת אלחוטית מהירה במיוחד (WiFi בתקן N) ומיני מרכזיה המאפשרת חיבור של שני קווי טלפון,Firewall  מובנה והכל בקופסא חכמה אחת- החוסכת ללקוחות חיווט מיותר וריבוי קופסאות.
בזק בינלאומי מודיעה על השקת שירותים נוספים במסגרת ה- Private Box . בהם שירות המאפשר ללקוחות לגשת לכל קבצי המחשב שלהם מכל מקום בעולם (באמצעות כונן חיצוני המתחבר ישירות ל- Private Box), וכן שירות המאפשר הדפסה מכל מחשב בבית (גם באמצעות מדפסת בסיסית), על ידי הפיכת המדפסות הביתיות למדפסות רשת הלכה למעשה.
עוד מאפשר ה- Private Box – ניהול מרחוק של הטלפון הביתי, האזנה  להודעות קוליות, צפייה בפירוט  שיחות, הגדרת עקוב אחרי, שינוי הגדרות הרשת האלחוטית ועוד, וכל זאת באמצעות אתר ייעודי באינטרנט שהוקם עבור מנויי השירות ומרחוק.
עטרה ליטבק שחם, סמנכ"ל השיווק בבזק בינלאומי מסרה כי "מרכז התקשורת הביתי החכם משתלב באסטרטגיה של החברה לפיה כל השירותים מעולם ה-IP צריכים להיות בסל השירותים של החברה אותם היא מציעה ללקוחותיה. השקת  שירות ה- Private Box והרחבתו מאפשרים לנו להמשיך ולהוביל את חווית האינטרנט בישראל"
השירותים החדשים אותם מציעה בזק בינלאומי אינם כרוכים בתשלום נוסף והינם חלק מן העלות הכוללת של ה-Private Box ,המוצע ללקוחות האינטרנט של בזק בינלאומי במחיר של 13.9 ₪ לחודש בלבד.
 

דילוג לתוכן