בזק בינלאומי מציגה: שילוט חוצות ענק המורכב כולו מעשרות אלפי כרטיסי ביקור

השילוט הממוקם על קיר הקריה בתל אביב פותח את הקמפיין הפרסומי של Bigger – מכונת השיווק הדיגיטלית של בזק בינלאומי
לרגל השקת Bigger – פלטפורמת השיווק הדיגיטלית לעצמאיים ועסקים קטנים, יוצאת בזק בינלאומי בקמפיין פרסומי בהיקף של כ- 2 מיליון ₪.

את הקמפיין פתח שילוט חוצות ענק על קיר הקריה בצומות הרחובות קפלן ומנחם בגין בתל אביב המורכב כולו מכרטיסי ביקור בהם פרטי יצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות של Bigger.

Bigger מהווה פלטפורמה משולבת וייחודית, המציעה מגוון רחב של פתרונות שיווקיים לעצמאים ועסקים קטנים. פלטפורמה זו, מאפשרת לעסקים קטנים דרך פשוטה, מהירה ומשתלמת ליזום ולנהל פעילות שיווקית דיגיטלית, ובכך להגדיל את מאגר הלקוחות ולחולל קניות חוזרות, תוך הידוק ושימור הקשר של בעל העסק עם לקוחותיו.

אסף אביב, סמנכ"ל השיווק של בזק בינלאומי, מציין כי הבחירה בפלטפורמת פרסום זו לא היתה אקראית. לדבריו: "העסקים הקטנים והעצמאיים בישראל נוטים לפרסם את עצמם באמצעות חלוקת פליירים, כרטיסי ביקור ומודעות על לוחות מודעות שכונתיים. בזק בינלאומי בחרה לפנות לקהל יעד זה בדיוק באותה הדרך שהם מכירים, רק שכיאה לשירות כמו Bigger וכיאה לחברה כמו בזק בינלאומי, אנחנו עושים זאת Bigger. הפכנו את השלט הענק שאורכו כ- 110 מטרים, ללוח שעליו הודבקו כ- 26,000 כרטיסי ביקור תלישים עם פרטי שירות הלקוחות של המוצר החדש".

בנוסף, הקמפיין יתרכז ברובו במדיה הדיגיטלית, כאשר תשדיר הפרסומת יועלה בווידאו ברשת באתרים הגדולים ובאתר youtube. כמו-כן, במסגרת הקמפיין הפרסומי תפרסם החברה את Bigger גם בעמוד הפתיחה של אתרי החדשות המובילים ובסלולר. כמדיה משלימה יתלווה לקמפיין פרסום ברדיו.
 

דילוג לתוכן