בזק און ליין מטמיעה מערכת מתקדמת לריבוי ערוצי ההתקשרות עם הלקוחות

חברת בזק און ליין הודיעה על הטמעת מערכת קשרי לקוחות ((contact-center מסוג  ג'נסיס המאפשרת לכל מוקדן ונציג שירות או מכירות לנהל את ריבוי ערוצי ההתקשרות של הלקוחות במטרה לענות על הצרכים הטכנולוגיים הנדרשים כיום. מדובר במערכת מתקדמת מרכזית אחת לכל ערוצי השירות (אסמסים, רשתות חברתיות, אימיילים, צ'אטים, שיחות ושיחות וידאו ועוד), מערכת זמינה יותר עבור הלקוחות בצורה מהירה ונגישה ביותר. מערכת זו מיושמת בימים אלו במוקד של חברת פז גז אותו מפעילה בזק און ליין, כחלק מתהליך  להעביר את כל מוקדי החברה  למערכת  המתקדמת ולשפר את חווית השירות ללקוחות בחברה כולה.

 

מנכ"ל חברת בזק און ליין, ערן קריסטל מסביר: "מדובר בדור הבא של מערכות טכנולוגיות למוקדי השירות, מערכות אינטגרטיביות המאפשרות בזמן אמת לתקשר עם לקוח במספר ערוצי גישה וזאת ע"י נציג שירות יחיד. כחברה אשר שמה לה למטרה לחדש ולהוביל את לקוחותיה לחוויית שירות עדכנית ומיטבית, חשוב היה לנו לבצע קפיצה טכנולוגית משמעותית לעבר העתיד".
ג'נסיס היא ספקית מובילה של פתרונות למוקדי שירות ושירות לקוחות. עם יותר מ-3,000 לקוחות ב-80 מדינות, התוכנה של ג'נסיס מנתבת יותר מ-100 מיליון אינטראקציות מדי יום בין מוקדי שירות ובמערכי back office ומסייעת לחברות לספק שירות מהיר, פשוט ואישי עם חוויית לקוח אישית במגוון ערוצים. ג'נסיס גם מתעדפת את הקדימויות בזרם העבודה של עובדי המשרד האחורי, הנוצר מכל אינטראקציה עם לקוח, זרמי עבודה פנימיים או יישומים עסקיים וממטבת את ביצועיהם של נציגי השירות בארגון.

דילוג לתוכן