בומברדייה ממשיכה את החדירה לשוק האפריקני עם Q400 שהיו בבעלות קודמת

PassionAir הופכת למפעילה הראשונה של בומברדייה בגאנה עם שלושה מטוסי Q400

מונטריאול, 13 באוגוסט 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שהחברה השלימה השמה מוצלחת של שלושה מטוסי טורבו-פרופ Q400 שהיו בבעלות קודמת אצל PassionAir מהרפובליקה של גאנה. חברת התעופה רכשה את המטוסים באמצעות חכירה יבשה עם צד שלישי.

"בומברדייה מכרה בערך 3,500 מטוסים אזוריים עד היום, ואנחנו ממשיכים להיות מאוד פעילים בשוק המטוסים המשומשים", אמר דייוויד ספיירס, סגן נשיא, ניהול נכסים, בומברדייה מטוסים מסחריים. "התנופה שלנו לאחרונה בשוק המטוסים שהיו בבעלות קודמת ברחבי העולם היא אינדיקציה ברורה לכך שהמוצרים שלנו ממלאים צורך גדל בתחבורה אווירית אזורית, במיוחד בשווקים מתעוררים".

"חדירת השוק שלנו באפריקה ממשיכה להתחזק, ואנחנו שמחים לקדם בברכה את Passion Air כחברת התעופה המסחרית הראשונה שמפעילה מטוס אזורי של בומברדייה ברפובליקה של גאנה", אמר ז'ן-פול בוטיבו, סגן נשיא, מכירות, המזרח התיכון ואפריקה, בומברדייה מטוסים מסחריים. "אפריקה היא האזור הכי צעיר ומהיר צמיחה בעולם, ומטוסים אזוריים כמו Q400 ימלאו תפקיד מפתח בסיוע לקידום הצמיחה הכלכלית של אפריקה".

החברה תפעיל את שלושת מטוסי ה-Q400 בתצורה של 78 מושבים בקווים פנימיים.

"זה צעד ראשון, ואנו מצפים להגדלת הצי שלנו עם עוד מטוסים של בומברדייה", אמר אדוארד ענאן, מנהל עסקים ראשי, PassionAir. "ה-Q400 מאפשר את הביצועים והגמישות שאנחנו צריכים עדי לפתח עוד את הרשת שלנו. עם טווח שמשחרר לנו הזדמנויות גדולות, אנחנו בטוחים שנרוויח משוק גדול יותר, שכולל 12 מדינות ויותר מ-180 מיליון נוסעים פוטנציאליים יוצאים מאקרה".

דילוג לתוכן