בולגארד הבריטית מגייסת 20 מפתחים בישראל

העובדים ייקלטו במשרדים חדשים ששכרה החברה בהרצליה

 

 

בולגארד העולמית משקיעה מיליוני דולרים בהרחבת מרכז הפיתוח בישראל וגיוס של 20 מפתחים בישראל. העובדים ייקלטו במשרדים חדשים והמרווחים ששכרה החברה, בבניין רוגובין, ברחוב המנופים 10 הרצליה. אליהם יצטרפו 30 עובדים קיימים שהחברה מעסיקה מזה שנה במרכז פיתוח בארץ.

 

בולגארד החלה לפעול בישראל לאחר שרכשה את חברת דוג'ו לאבס בשנת 2017, שהוקמה על ידי יזמים סדרתיים ומומחי סייבר יוצאי יחידות טכנולוגיות של חיל המודיעין, ביניהם האקרים מובילים. ההחלטה על השקעה להרחבת מרכז הפיתוח בישראל מבוססת על פעילותו ליצירת פתרונות אבטחה לעולם ה- IoT, תחום בעל שיעור צמיחה הגבוה ביותר בעולם הטכנולוגי הדורש פתרונות אבטחה ומהווה מנוע צמיחה של בולגארד העולמית. מאחר ורבים ממכשירי IoT יוצאים לשוק ללא כל אבטחה בסיסית מצד היצרנים, אינם יכולים לקבל עדכוני אבטחה שוטפים ועל כן האקרים יכולים לפרוץ דרכם לרשת הביתית.

 

דוג'ו לאבס הוקמה כדי לספק שירותי הגנת סייבר מתקדמים להגנה על הרשת הביתית ועל פרטיות המשתמשים. המוצר שפיתחה החברה מתחבר לנתב הביתי ומאפשר לדיירי הבית להשתמש בכל מכשיר חכם המחובר אליו, ללא חשש מחדירה לפרטיות או בעיות אבטחה. כיום רשת האינטרנט בבית החכם פועלת בדומה לרשת של עסק קטן. מחוברים אליה מכשירים המשלבים טכנולוגיה מסוג האינטרנט של הדברים (IoT), כמו תרמוסטט, מצלמות אבטחה, מערכת אזעקה, תאורה חכמה ועוד. על אף שמכשירים אלו משפרים משמעותית את חווית הצרכן, חיבורם לרשת האינטרנט חושפת אותם למתקפות של האקרים מסכנת את פרטיות המשתמשים.

 

לדברי יוסי אטיאס, מנכ"ל בולגארד ישראל וממייסדי דוג'ו לאבס: "לאור הביקוש למוצר הפונה לשוק הביתי ועסקים קטנים אנו מפתחים פלטפורמה עבור ספקי אינטרנט ברחבי העולם. זאת במטרה לאפשר להם לספק שירותי אבטחת סייבר לקהל לקוחותיהם באמצעות פלטפורמת סייבר רב-שכבתית הכוללת למידה חישובית (Machine Learning) מתקדמת ומנוע אבטחת סייבר מבוסס בינה מלאכותית (AI)."

 

המשרות שנפתחו בבולגארד מיועדות למחלקות: R&D, DevOps, NOC, QA.

דילוג לתוכן