בודקי ה-Crowd Testing של אפלאוז נבחרו לביצוע בדיקות האיכות וחווית המשתמש של אתר תשלומי השכ"ד iagree

חברת אפלאוז, המספקת שירותי בדיקות איכות ובדיקות חווית משתמש במודל Crowd Testing, חתמה על חוזה לאספקת שירותי בדיקות איכות ובדיקת חווית משתמש (UX) עבור חברת iagree – השירות הדיגיטלי הראשון בישראל המרכז את כלל תהליך חתימת חוזה שכירות הדירה וההתקשרות בין בעל הדירה לשוכר לאורך כל תקופת השכירות.

צוות הבודקים של אפלאוז יאפשר ל- iagree להבטיח חווית שימוש ברמה הגבוהה ביותר ומינימום תקלות בכל סביבה. בודקי אפלאוז יבצעו בדיקות איכות עבור תרחישים מגוונים, משתמשים שונים, ומערך רחב של מכשירי מובייל ומחשבים אישיים.

האתר של iagree מאפשר ליצור חוזה שכירות בהתאמה אישית תוך שמירת האינטרסים של בעל הדירה ושל השוכר. האתר משמש משתמשים מן המגזר הפרטי וכן חברות המשכירות נדל"ן מניב למגורים. המערכת מאפשרת לבעל הדירה לקבל דו"ח על השוכרים הפוטנציאליים, כאינדיקציה לבחירת השוכר המתאים לו. השוכר מצדו, מקבל את האופציה לשתף מידע וליצור לעצמו היסטוריית שכירות, שתאפשר לו להתבלט אל מול שוכרים אחרים. בתחילת 2018 הושק האתר, בשיתוף עם חברת לאומי קארד שאפשרה לספק בטחונות, והתאחדות הסטודנטים כשותפים לדרך.

"הבנו שתחום ה-QA ובדיקת חווית המשתמש מייצרים צוואר בקבוק בפיתוח, גם מבחינת איכות וגם מבחינת כיסוי הבדיקה. צוות מצומצם של בודקים פנימיים לא יכול לבדוק מגוון גדול של מכשירים וסביבות הפעלה", אומר תום רייס, מייסד ומנכ"ל ב- iagree. "במודל של אפלאוז אנו יכולים לקבל גישה למגוון בודקים במהירות ובגמישות רבה בהתאם לצורך נקודתי שלנו עם גמישות מדהימה להרחיב או לצמצם את הצוות. אנו יכולים להתמודד עם תקופות לחץ של מחזורי בדיקה בקלות רבה יותר. במקביל, אפלאוז מספקת את היכולת לבצע בדיקות פונקציונאליות וחווית משתמש, עבור טווח רחב תרחישים, מכשירים, דפדפנים, רשתות ופרופילים של משתמשים. אנו מקבלים חוות דעת מאנשים חיצוניים המאתרים כשלים ונותנים הצעות מנקודת מבט שונה מזו של הצוות הפנימי שלנו".

אנו מקבלים משוב איכותי ועשיר המאפשר לנו לאתר את הבאג במהירות ולבצע בדיקות חוזרות על פי הצורך. בנוסף לבדיקת פונקציונליות, אנו מקבלים מן הבודקים גם משוב הקשור לנושאים כמו עמידה בציפיות, מהירות המערכת, ידידותיות למשתמש וחווית המשתמש באופן כללי".

"הגישה לאלפי בודקים במגוון סביבות ומגוון שפות וארצות, עונה על הצרכים המיידים  של iagree, וגם את תכניות החברה לספק את השירות הדיגיטלי בתקופה הקרובה במדינות נוספות".

דילוג לתוכן