באטמ מדווחת על שינויים בהנהלה הבכירה:

קידום עפר בר-נר לתפקיד סמנכ"ל התפעול ומוטי נגר לתפקיד סמנכ"ל כספים

 

הוד השרון, ישראל, 16 בדצמבר 2014, באטמ תקשורת מתקדמת (ת"א: באטמ, LSE:BVC) חברת טכנולוגיה המפתחת, מתכננת ומייצרת מערכות טלקום מתקדמות ומכשור רפואי למעבדות מתכבדת להודיע על קידומו של עפר בר-נר, סמנכ"ל הכספים הנוכחי, לתפקיד סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל התפעול של באטמ ועל מינויו של רואה-חשבון מוטי נגר, לתפקיד סמנכ"ל כספים,                ( CFO) החל ב- 1 בינואר 2015.

מר עופר בר-נר ינהל בתפקידו החדש, את פעילויות הסטריליזציה וההפצה, במסגרת תפקידו יהיה אחראי על פיתוח עסקים של חטיבת המכשור הרפואי, לרבות פעילות הגנטיקה. מר בר-נר ידווח למנכ"ל דר. צבי מרום , וימשיך לכהן כדירקטור בדירקטוריון הקבוצה.

מר מוטי נגר, רו"ח, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ומוסמך במנהל עסקים הצטרף לבאטמ בחודש יוני 2014 כסגן נשיא לכספים, בכפיפות  למר בר-נר בתפקידו כסמנכ"ל הכספים.מר נגר היה אחראי על קשר עם הבורסה הראשית בלונדון והבורסה בתל אביב. טרם הצטרפותו לבאטמ, מר נגר כיהן כמנהל בכיר בפירמת רו"ח דלויט בריטמן אלמגור זוהר בין שנים 2011-2014, לאחר שהצטרף לפירמת רו"ח בשנת 2005. במהלך תקופה זו היה מר נגר אחראי על טיפול בחברות מובילות בישראל ומחוץ לה ובין היתר ניהל התקשרויות עם חברות ציבוריות בבורסה הראשית בלונדון, בנאסד"ק ובישראל, וכן בחברות פרטיות במגוון רחב של מגזרים. מר נגר היה מעורב במספר תהליכים של הנפקות לציבור של תאגידים בישראל.

 

ד"ר גדעון שטיאט, היו"ר המיועד של דירקטוריון באטמ, מסר בישיבת הדירקטוריון : "אנו שמחים לקדם את עופר לתפקיד סגן נשיא בכיר כחלק מהכשרתו לתפקידי ניהול בכירים  במהלך 15 השנים האחרונות היתה לעפר תרומה גדולה כסמנכ"ל כספים ו- CFO.אנו מצפים להמשיך ליהנות מהנסיון והידע שצבר להמשך פיתוחה של חטיבת המכשור הרפואי. .הקליטה המוצלחת של מוטי נגר לתפקיד המרכזי של  CFOתתרום לחיזוק ההנהלה הבכירה של הקבוצה  .אנו מברכים על הצטרפותו של מוטי לניהול הכספי בראייה גלובלית .

דילוג לתוכן