באטמ הגיעה להסכמות של שיתוף פעולה ושיווק עם ענק תוכנה אמריקאי לפתרון אבטחת סייבר

במסגרת שיתוף פעלה זה, זכתה חברת הבת CELARE בחוזה בשווי של 0.5 מיליון דולר

הוד השרון, ישראל, 31 ביולי 2014, באטמ מערכות מתקדמות (ת"א: באטמ, LSE:BVC) חברת טכנולוגיה המפתחת, מתכננת ומייצרת מערכות טלקום מתקדמות ומיכשור רפואי למעבדות מתכבדת להודיע כי חברת הבת לאבטחת סייבר, CELARE, הגיע להסכמות של שיתוף פעולה ושיווק עם ענק תוכנה אמריקאי להטמעה ושילוב פתרון זיהוי וניטור אבטחת סייבר לתאגידים גדולים.
במסגרת ההסכמות, CELARE והשותף יציעו מערכת משולבת להגנת סייבר מבוססת רשת, בשילוב כלי ביג דאטה ותוכנה. CELARE תספק פלטפורמת סייבר בעלת פונקציונליות של ניתוח DPI משולב ואחזור מידע לצורך יצירת סטטיסטיקות ובניית תוכן חדש, אשר יועברו לפתרון ביג דאטה של השותף לתיעוד וניתוח נוסף. פתרון הביג דאטה של השותף יאסוף את כל מידע הרשת המנותח ותוכן רלוונטי במשך תקופת זמן מוגדרת ויצור מאגר מידע מאונדקס של התנהגות רשת, בכדי לאפשר חקירת אירועי סייבר ובניית קורלציה במשך הזמן.
הפתרון המשולב עונה על צורך לניטור והגנה על הרשת, מרמת התשתית ועד רמת האפליקציה, ומספק למקבלי ההחלטות ואנשי האבטחה נראות של המידע העובר בתוך הרשתות שלהם: חקירת התנהגות בארועי רשת וזיהוי אוטומטי של איומי רשת באמצעות אלגוריתמים.
באטמ שמחה גם להודיע כי לקוח גדול העניק ל – CELARE חוזה להוכחת היתכנות לאבטחת סייבר לפתרון המשולב. CELARE תשלב את פתרונות הסייבר והתוכנה שלה עם כלי ביג דאטה ותוכנה. לחוזה שווי התחלתי של 0.5 מיליון דולר והוא יסתיים בתחילת 2015.
לפי תנאי החוזה, הפתרון יספק מערך כלים למחקר ואנליזה אשר יאפשרו למנהלי אבטחה של הלקוחות לבדוק התנהגויות רשת חשודות בזמן אמת או על מידע מוקלט, גם באמצעות:
• דיווח מערכות BI
• ויזואליזציה וניתוח התנהגות של משתמש חשוד ברשת
• פיקוח וניהול תעבורה בנקודות קצה
• אספקת API לצדדים שלישיים לצורך הרצת אלגוריטמיקה יעודית לגילוי איומים. באטמ צופה כי השותף יחל בהצעת הפתרון למבחר לקוחות אשר משתמשים במוצרי הביג דאטה החל מהרבעון הרביעי של 2014.
ד"ר צבי מרום, מנכ"ל באטמ: "אנו שמחים על שיתוף פעולה עם אחת מחברות התוכנה הגדולות בעולם. שיתוף פעולה זה משקף את חוזקת ההצעה שלנו ואת המיצוב החיוני שלה בתוך הרשת. בנוסף, אנו שבעי רצון מקבלת חוזה לפתרון זה, ואנו מצפים להמשיך לבנות פעילות זו בתקופה בה ממשלות ותאגידים נעשים מודעים יותר מתמיד לאיומי סייבר."

דילוג לתוכן