אתר ערוץ הספורט SPORT5.CO.IL משיק אזור מיוחד לכבוד חודש המונדיאל

עם טקס הפתיחה של טורניר אליפות העולם – המונדיאל , עלה לאוויר אזור המונדיאל הייחודי שפיתחו במטריקס אינטרנט, עבור אתר ערוץ הספורט.

אזורים דומים באתר ערוץ הספורט הוקמו בעבר לקראת משחקי היורו והמונדיאל הקודמים, אולם האזור הנוכחי הוא המתקדם ביותר וכולל  יכולת דירוג שחקנים תוך כדי משחק , יכולת לעקוב ולהגיב על אירועי המשחק אונליין, לוח תוצאות חי ומשתנה מרגע לרגע, גלרית תמונות של כל הרגעים הגדולים והקטנים במונדיאל, דף שיבוץ משחקים באיצטדיונים, וכמובן שידורי וידאו חיים.  כל  היישומים האלה ועוד, משמשים את הגולש בחודש המונדיאל. אזור המונדיאל נבנה על בסיס על מערכת תשתית מתקדמת לניהול תוכן

 
לדברי אודי איילון, מנהל אגף במטריקס אינטרנט, חטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות: "מטריקס אינטרנט עומלת על אזור המונדיאל כבר מספר חודשים ומעלה בו רכיבים שלא נראו עד כה בארץ, כמו רכיב צפייה בתלת מימד. השתמשנו בכלים הטכנולוגים המתקדמים ביותר על מנת ליצור חוויית משתמש מלהיבה שתצעד יד ביד עם ההתלהבות הטמונה בארוע כמו המונדיאל. ערוץ הספורט, שמכיר את קהל הלקוחות שלו מצויין, ודואג לתמוך בהם מכל כיוון הבין את המשמעות של חוויה רב-ערוצית ומגבה את שידורי הטלוויזיה במערכת ניהול מידע אינטרנטית שתלווה את הצופים לאורך חודש המונדיאל".
 
לדברי מוני ברוש, מנהל תחום הניו מדיה בערוץהספורט: "אזור המונדיאל מיועד לשרת בצורה נעימה וידידותית את מגוון הגולשים שלנו אשר יהנו מעולם תוכן ייחודי מעניין ועשיר. האתר ערוך לכניסה של למעלה מ-30 אלף יוזרים בו זמנית ויתחוזק בקפידה למניעת מצב של עומס יתר או קריסה ".
 
אודות מטריקס אינטרנט:
מטריקס אינטרנט הינה חלק מחטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות של מטריקס, המעסיקה כ-400 איש העוסקים בניהול פרוייקטים מורכבים, פיתוח ויישום טכנולוגיות מתקדמות ופתרונות ייעודיים לכל מגזרי המשק .
 
מטריקס אינטרנט מציעה מענה כולל לתכנון, פיתוח ויישום אתרי אינטרנט מתקדמים ושילובם במערך הפתרונות הרב ערוציים של האירגון בקשר שלו עם לקוחותיו, פתרונות מובייל, ניהול קשרי לקוחות, קיוסקי מידע, פתרונות הפצה, ממשק משתמש ועוד.  במטריקס אינטרנט צוות מומחים מקצועי המלווה את האירגון משלב התכנון, אפיון ובניית אסטרטגיה יישומית לאינטרנט, דרך פיתוח ויישום פתרונות וכלים טכנולוגיים וכלה במתודולוגיות וכלים למדידה ובקרה להשגת מקסימום החזר על ההשקעה.

דילוג לתוכן