אתר האינטרנט 'מתת' המסייע לבנות הציונות הדתית בבחירת מסלול צבאי או שירות לאומי, נבחר כמצטיין בטקס ה- Webi Awards

אתר מתת המאפשר להתייעץ ולשתף בנושא השירות הצבאי או הלאומי, זכה באות הצטיינות בזכות יישום חכמת ההמונים

אתר 'מתת' (www.mattat.org.il) , אתר ייעודי שהוקם כדי לסייע לבנות הציונות הדתית לפני שירות צבאי, שירות לאומי, לימודים במדרשה או שנת שירות – לבחור את דרכן, נבחר ברשימת האתרים המצטיינים לשנת 2015 בטקס Webi Awards השנתי של אנשים ומחשבים. האתר זכה באות הצטיינות מיוחדת בזכות הצלחתו ביישום חכמה ההמונים.

אתר מתת פונה לבוגרות שירות לאומי, שירות צבאי או מדרשות ומכינות לשתף ולייעץ לבנות אחרות בבחירת הנתיב המתאים להן. מאז הקמתו נעזרו באתר עשרות אלפי בנות והוא מכיל אלפי חוות דעת על שלל מקומות ותפקידים צבאיים המתאימים לנערה הדתית.

אתר האינטרנט הוא מיזם משותף של משפחות רוזנפלד ובלוך, ומוקדש לזכרן של בנות הדוד מתת רוזנפלד וכנרת מנדל ז"ל, שנרצחו בפיגוע ירי בצומת גוש עציון בסתיו התשס"ו.

שר שלום ג'רבי, מנכ"ל הרשות לשירות לאומי אזרחי, הנותנת חסות לאתר, בירך על הזכיה ואמר: "אני גאה להיות חלק ממיזם כל כך משמעותי ומוצלח עבור מתנדבי השירות הלאומי אזרחי".

רבקה רוזנפלד, אמה של מתת ודודה של כנרת הי"ד, אשר יזמה את הקמת האתר לפני 5 שנים, אמרה כי "הזכיה הזו היא תוצאה של שיתוף פעולה מנצח בין גופים רבים שזיהו את הצורך והחידוש שבו. השותפות הכי חשובות שלנו הן הבנות שמשתפות מחוויות השירות שלהן והבנות שנעזרות בחוות דעת באתר שנה אחרי שנה".

 

דילוג לתוכן