אתר האינטרנט החדש של נס ישראל עלה לאוויר

האתר מבוסס על מערכת SharePoint של מיקרוסופט ויספק מענה מלא ללקוחות, מועמדים ולשותפים העסקייםאתר האינטרנט החדש של נס ישראל עלה הבוקר לאוויר. האתר, אשר זמין בכתובת www.ness-tech.co.il מבוסס על מערכת CMS של מיקרוסופט ויספק מענה מלא ללקוחות ולשותפים העסקיים, יחד עם פנייה לקהל עובדים פוטנציאלי לגיוס. האתר תוכנן ופותח בתוך נס, כאשר האפיון הראשוני התבצע על ידי חברת Imano האירופית, שנרכשה על ידי נס לפני כשנתיים, עם התאמות מלאות לעולמות ה- UI/UX אשר בוצעו על ידי יחידת ממשק המשתמש בישראל. הפרויקט בוצע תוך שלושה חודשים.
מאחר ונס עושה שימוש רב במערכת ה- SharePoint של מיקרוסופט, הן מול לקוחות והן לשימוש פנימי, נבנה האתר על אותה תשתית וידע ארגוני פנימי, עם דגש על חווית לקוח נוחה המותאמת בראש ובראשונה לגלישה מתוך כל מכשיר נייד שהוא.
גלית רשף, מנהלת השיווק של נס ישראל: "האתר החדש של נס ישראל פונה לשני קהלים מרכזיים – לקוחות ועובדים פוטנציאליים. האתר נוח לגלישה, רענן ועכשווי בעיצוב שלו, אינטואיטיבי מאוד ומספק את כל המידע הדרוש בפשטות ומהירות. הוא משלים את העבודה שלנו בשנה האחרונה סביב פלטפורמות המדיה החברתית, כגון: דף ה- Facebook
וה- YouTube של נס ישראל, ומזמין את הגולש ליצור עמנו קשר באופן קל ומזמין בכל דרך שיבחר".

דילוג לתוכן