אתם כבר חזק בתוך הלימודים אבל זה לא סיבה לוותר על הבילויים!

 

 

4 סיבות מדוע Netflix היא השותפה של הסטודנטים

 

איך מוצאים אמצעי או מקומות בידור ובילוי כסטודנט מבלי לבזבז את כל הכסף שעבדתם בשבילו כל כך קשה? תנו לנו להכיר לכם את נטפליקס- שירות הסטרימינג לסרטים וסדרות טלוויזיה שנותן לכם גב בכל מקום ובכל שעה. עם הטיפים הבאים, שירות הבידור המוביל בעולם ישדרג את חווית הלימודים ויהפוך את תקופת האקדמיה להרבה יותר מהנה.

תמיד זמינה

להיות משתמש של נטפליקס אומר שיש לכם יותר זמן לבידור משום שאין צורך לבזבז את הזמן היקר שלכם על פרסומות שמפריעות במהלך הצפייה. תתכרבלו במיטה או בכורסה ונסו להירגע מהמבחנים, העבודות, המטלות והשיעורים ותנו לפרקים פשוט לזרום ברצף. כשכל התוכן זמין במקום אחד, אתם יכולים לבחור לראות כמה ומתי שאתם רוצים במיוחד כאשר הסרטים והתוכניות המוצעות מותאמות לכם אישית.

להיות בתנועה כייפית

עבור סטודנטים שבחרו לגור באזורים המגניבים יותר של העיר ושצריכים להגיע מרחוק לאוניברסיטה באוטובוס, ברכבת או אפילו בשימוש ב- Car Pool – קחו את הזמן בנסיעה ותמשיכו לצפות בסדרה האהובה עליכם בטלפון או בכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. אם לא ידעתם, אתם יכולים גם לצפות בנטפליקס בדרכים מבלי להתחבר לאינטרנט על ידי הורדת תכנים מראש. זו דרך מעולה לחסוך את השימוש בנתונים!

השדכנית האולטימטיבית

סביבת האוניברסיטה והלימודים וגם השיעורים החופשיים וההפסקות נותנת לך את ההזדמנות להכיר אנשים חדשים ומעניינים. כשאתם מכירים אנשים בפעם הראשונה, תנו לנטפליקס לקחת פיקוד ולהקל עליכם ליצור חברויות חדשות. אל תהססו להשתמש בנטפליקס בתור נושא ששובר את הקרח ביניכם, כי בואו נודה על האמת- מי לא אוהב לדבר ולהפגין בקיאות על בית הנייר, נרקוס או דברים מוזרים?!

 

לצאת לבלות בבית …חוסכים ונהנים

ברגע שהכרתם וכבר יצרתם חברים חדשים, הגעתם של סרטים או סדרות טלוויזיה שחיכיתם להם זמן רב הם תירוץ מעולה לארגן מסיבה ביתית, להיפגש עם החברים וליהנות כקבוצה, בצורה זולה ונוחה לכל כיס. בילוי של לילה מוצלח יכול לכלול פינוקים, חטיפים ושתייה סביב הקרנה של נטפליקס עם חברים.

דילוג לתוכן