אריקסון זכתה בגדול ב- 2015 ב- Compass Intelligence

כונתה כחברת הטכנולוגיה המובילה בתחום מכונה למכונה M2M של השנה
חיבור מכונית לענן של אריקסון הוכר כפלטפורמת השנה
חדשנות בתחום שרות תוכנה ברשת  ניצחון נוסף לאריקסון בקטגורית שרות והסקת מסקנות
פתרון הארנק האלקטרוני של אריקסון הוכרז כמנצח בתחום המובייל המסחרי

אריקסון (סימול: ERIC) הודיעה על זכייה בארבע קטגוריות בטכס Compass Intelligence  שנערך במהלך תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית בלאס וגאס בינואר 7. התכנית השנתית שמכירה בהמחשוב הנייד הטוב ביותר, תקשורת נתונים אלחוטית, מכונה למכונה, ומוצרים ידידותיים לסביבה ושירותים המוצעים בשוק בשנה האחרונה.

חברת אריקסון כונתה בשם חברת הטכנולוגיה M2M של השנה לחידושים שלה, שכללו פיתוח של EricssonM2M השירות שמאפשר קשר בין מכונה למכונה, והינו בסיס יציב ומוכח הכולל את כל דרוש כדי ליצור ולפתח פתרונות ספציפיים לתעשייה המסתמכים על טכנולוגיות M2M.

פתרון נוסף היה קישור רכב לענן, אשר הוכר כפלטפורמת הרכב המחובר של השנה, כחלק מ- רשימת חברות בתחום ה- Internet Of Things חברותשלפרסי ההצטיינות.

שירות אריקסון בתחום מסגרות של חדשנות, שמספקות פלטפורמה פתוחה לפיתוח ואספקה של מגוון רחב של שירותים דיגיטליים ו- M2M פונים ומייצרים ערך אנכי בתעשייה, ספקי שירותי יישום SDN וNFV, וספקי שירותי ענן שיתופיים, היא גם זוכה בקטגורית MobileSoftware לרשת תוכנה, ושירותי הסקת מסקנות.

הפתרון של אריקסון לפלטפורמת הארנק, שהינה פתרון חזק ומאובטח, המאפשר לספקי שירותים הפיננסיים ניידים עם יכולות M-Commerce של הדור הבא זכו גם בקטגוריית המסחר הנייד משולב עם מסחר נייד.

Per Borgklint סגן נשיא בכיר וראש היחידה העסקית לפתרונות תמיכה באריקסון, אומר: "מה זה הישג גדול עבור אריקסון, להיות מוכר לכל כך הרבה פתרונות והחידושים בתחום כושר ההבנה כאשר כל אחד מפתרונות אלה ממלא תפקיד חיוני באבולוציה של האגודה ברשת ומחזיקה ערך לבעלי עניין בכל האנכים על פני הגלובוס התעשייה. אנו נמשיך לבנות על פתרונות אלה כדי לאפשר למפעילים להביא יותר שירותים ניידים ללקוחותיה בקלות וביעילות עם חידושי הטכנולוגיה העדכנית ביותר. "

דילוג לתוכן