אריקסון דורגה על ידי גרטנר במקום הראשון בעולם במתן שירותים לספקי תקשורת

הדו"ח של גרטנר התייחס להכנסות מאספקת שירותים טכנולוגיים בקרב יצרני רשתות, תוכנה ושירותים
נתח השוק של אריקסון בתחומי תשתיות הרשת ומערכות הניהול עמד על 18.6 אחוזים בשנת 2013 לעומת 14.9 אחוזים של חואוואי הסינית ורק 9.6 אחוזים של אלקטל לוסנט
אריקסון (נסד"ק: ERIC) הודיעה כי חברת המחקרים גרטנר דירגה אותה כמובילה מבחינת הכנסות בשוק העולמי של ספקי שירותי תקשורת בדו"ח נתחי השוק של ספקי טכנולוגיה בעולם לשנת 2013. הדו"ח גם דירג את אריקסון כמובילה מבחינת נתח השוק ב-CSP – שילוב של תשתית רשת, מערכות ניהול (BSS , OSS ו-SDP) ושירותי תשתית רשת.
על-פי הדו"ח, הכולל את תשתית הרשת של חברות התקשורת ומערכות לניהול פעולות הטלקום, ומוסיף נתחי שוק בעבור שירותי תשתית, ההכנסות של אריקסון ממכירות חומרה, תוכנה ושירותי תוכנה וחומרה ו היו הגבוהות ביותר ב-2013. הדו"ח מצא כי הכנסות אריקסון בשנת 2013 בתחום ה- CSP עמדו על יותר מ-30 מיליארד דולר,עם נתח שוק של 18.6 אחוזים. לשם השוואה, התחרות אלקטל לוסנט ו-NSN (נוקיה סימנס) השיגו נתח שוק של 9.6 אחוזים ו-8.7 אחוזים ודירוג שלישי ורביעי בהתאמה.
תוכנת agileושירותי התוכנה של אריקסון מאפשרים לספקי CSP לשפר את הביצועים של משאביהם העסקיים עם תוכנות מוכוונות לקוח ולתכנן, להקים, להפעיל ולתמוך בביצועים ובזמינות של הרשתות ומשאבי המחשוב עם תוכנה מוכוונת רשת.
פר בורגקלינט (Per Borgkint), סגן נשיא בכיר וראש החטיבה העסקית של אריקסון לפתרונות תמיכה, אמר, "הניתוח של גרטנר לטכנולוגיה בשוק ה-CSP מאמת פעם נוספת את מעמדנו בשוק ואת מחויבותנו לספק ללקוחות פתרונות חדשניים ומשולבים המפחיתים עלויות ומגדילים את הכנסותיהם במקביל להשקת שירותים חדשים ומורכבים. אנו גאים על ההכרה של גרטנר בעבודה המשמעותית שעשינו כדי לשפר את הצעת הערך שלנו כספקי OSS/BSS עולמיים באמצעות הרכישות וההשקעות שגם חיזקו את חשיפתנו לשוק העולמי של יועצים ומשלבי מערכות".
המפעילות הסלולאריות נדרשות כיום לגמישות על מנת לתמוך בשירותים ברשתות שונות, להציע מגוון מסלולים ולהמשיך לחדש. אריקסון מסייעת ללקוחותיה למלא את הדרישות המשתנות עם חבילת מוצרים מקיפה ואחודה של מערכות OSS ו-BSS עם יכולות עסקיות, מחשוביות ורשתיות. צוות של יותר מ-61,000 אנשי מקצוע תומך בספקי ה-CSP עם שירותי ייעוץ ושילוב מערכות, שירותים הקשורים למוצרים ושירותי שידור ומדיה. אנשי מקצוע אלה מצוידים במיומנויות המקיפות הדרושות לשילוב פתרונות, פישוט ומיכון תהליכים ומינוף סינרגיות ואינטראקציות בזמן אמת בין טלקום, מחשוב ורשת ובדרך זו מספקים בזמן אמת שירותים ותובנות לגבי הלקוחות.
 

דילוג לתוכן