ארז צור, מנכ"ל EMC ישראל, ב- EMC Forum 2015: "תפקיד מנהל מערכות המידע משתנה לנגד עינינו – למנהיג של חדשנות ארגונית״

פורום EMC ישראל 2015 , אירוע הלקוחות השנתי של החברה התקיים אתמול בהשתתפות כאלף איש מתעשיית ה-IT. הכנס שכותרתו Redefine.NEXT התמקד בתחומי הענן, האחסון ואבטחת המידע הארגוני וכלל עשרות הרצאות ותערוכה מקיפה. במסגרת הפורום, ערכה EMC גם את הכנס "נשים בטכנולוגיה" שנועד לקדם השתלבות נשים בהייטק בכלל ולעמדות ניהול בכירות בפרט. לכנס הגיעו כ- 200 נשים מעולם היזמות והטכנולוגיה, אשר שמעו חוויות ותובנות מפי יזמיות ומנהלות בכירות בהייטק ובענפי עיסוק אחרים. את הפורום, שהתקיים במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, הוביל ארגון המכירות, התמיכה והשירותים המקצועיים של EMCבישראל, בניהולו של ארז צור.
סיימון וולש, סמנכ"ל התפעול של EMC באזור EMEA, שהיה הדובר המרכזי במליאת הפורום אמר כי "52% מחברות פורצ׳ן 500 משנת 2000 כבר לא קיימות היום. השינוי שמחולל את הטכנולוגיה מגדיר מחדש את כללי המשחק בכל מגזרי השוק ונשאלת השאלה – מי היו הארגונים הבאים שישבשו לחלוטין את השוק ומי היו הארגונים הוותיקים שיידחקו החוצה. לי אין ספק שהעתיד שייך לארגונים שיאמצו את הטכנולוגיה הכי טוב והכי מהר".
וולש ציטט את ביטאון העסקים של הרווארד וציין כי ״כללי התחרות החדשים הם: תהיה פרנואיד, אתגר את הנחות היסוד שלך וצא למלחמה על הטאלנט. לישראל יש את טאלנטים מהטובים ביותר בעולם ו-EMC תמשיך להשקיע בישראל באמצעות מרכז המצוינות שבהובלת ד״ר ארנה ברי ובאמצעות השקעות ורכישות של חברות טכנולוגיה ישראליות". בהתייחסו למיזוג של דל ו-EMC אמר וולש, ״שתי החברות מדורגות יחדיו ב-22 ריבועי קסם של גרטנר, יותר מכל חברה אחרת בעולם. מדובר במיזוג של שתי חברות שמשלימות לחלוטין אחת את השנייה ויחד יוצרות ענקית IT מובילה עולמית, שתציע ללקוחות את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק ואין ספק כי תהווה גורם משבש לחיוב״.
ארז צור, מנכ"ל EMC ישראל: ״הטכנולוגיה משתנה במהירות, ארגונים מאמצים את השינוי והתפקיד של EMC הוא לאפשר לארגונים לבצע בהצלחה את הטרנספורמציה לפלטפורמה השלישית. תפקיד המנמ״ר משתנה לנגד עינינו, עליו להפוך מ״פותר בעיות״ למי שמאתגר את הארגון ומנהיג בו תרבות של חדשנות״. צור התייחס למספר הרב של המשתתפים בכנס ואמר כי ״ניכר שהשוק הישראלי מאמץ את הפתרונות ואת הגישה של EMC לאתגרים הטכנולוגיים, כאשר המנוע מאחורי הכול זו האפליקציה. אנו נמשיך להתחזק בשוק הישראלי, להדק את הקשר עם השותפים שלנו ולבסס את מעמדה של EMC בישראל״. צור ציין כי ״החיבור עם דל מבחינת השוק והלקוחות, ייצור גוף גדול מאוד במונחי התעשייה העולמית וגם יעיל ביותר. היצע המוצרים העשיר, התשתית השירותית והיכולת לתת מענה לאתגרים הטכנולוגיים שרובם עדיין לפנינו, תהיה ייחודית בכל קנה מידה״.

ד״ר ארנה ברי, סגנית נשיא לחדשנות במרכזי המצוינות, המחקר והפיתוח ב-EMC העולמית ומנכ"לית מרכז המצוינות בישראל, פתחה את כנס "נשים בטכנולוגיה" של פורום המנהיגות הנשית העולמית ב-EMC, וציינה כי ״השאיפה צריכה להיות שנשים בתעשייה יישפטו על סמך כשרונן ותפקודן המקצועי בלבד. מעבר לצדק חברתי מדובר גם בתועלת כלכלית מוכחת".

דילוג לתוכן