ארז צור מונה למנכ"ל EMC ישראל

EMC הודיעה היום על מינויו של ארז צור למנכ"ל EMC ישראל. המינוי ייכנס לתוקף במהלך פברואר 2015. צור יוביל את הארגון העסקי של EMCבישראל וידווח לניקולס לבלנק, סגן נשיא EMC MEDI& BeLux.

 

הארגון העסקי של EMCפועל מול לקוחות החברה בישראל, באופן ישיר ובאמצעות מערך רחב של שותפים ומפיצים, המספקים יעוץ, הטמעה ושירותים מקצועיים. לקוחות EMC בישראל נמנים על כל מגזרי התעשייה, החל מהארגונים הגדולים במשק ועד חברות קטנות, כמו גם גופי צבא וממשל.

 

ארז צור כיהן בארבע השנים האחרונות כמנכ"ל חברת קיידנס דיזיין סיסטמס ( Cadence Design Systems) והיה אחראי על הפעילות העסקית והשירותים המקצועיים של החברה בישראל. קיידנס היא חברת תוכנה אמריקאית הפועלת בתעשיית המיקרואלקטרוניקה והשבבים ומעסיקה בישראל מאות עובדים בארגון המכירות והשירותים בהרצליה ובשני מרכזי פיתוח, בחיפה ובראש העין. צור החל דרכו בקיידנס ישראל לפני כ-12  שנים ומילא תפקידי ניהול רבים ומגוונים, בין היתר כמנהל הפיתוח העסקי הבינלאומי של החברה, עם התמקדות בשווקים וטכנולוגיות מתפתחות ואחריותעל ניהול המוצרים, התפתחותם וחדשנותם.  קודם לקיידנס, כיהן צור במספרי תפקידי ניהול בכירים בשוק ה IT, כאשר את דרכו בתעשייה החל כמנהל חטיבת מוצרי אחסון וגיבוי של HPבחברת CMSישראל.

 

ארז צור הינו חבר מועצת המנהלים ויו"ר משותף של פורום החברות הבינלאומיות ב-IATI, האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, שהינו ארגון הגג הגדול בישראל של תעשיות ההיי טק ומדעי החיים. פורום החברות הבינלאומיות ב-IATI מאגד את מנהלי מרכזי המחקר והפיתוח של החברות הרב- לאומיות המובילות בעולם הפועלות בישראל ומטרתו לקדם ולעודד את האינטרסים המשותפים של החברים בו בישראל.

 

לארז צור (42) תואר ראשון בתקשורת מחשבים מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול סיכונים מאוניברסיטת הריוט וואט. בשנת 2008 נבחר צור כאחד המנהלים המבטיחים של תעשיית ההייטק, על ידי פרויקט G40 של העיתון גלובס.

דילוג לתוכן