ארוחה בזמינות גבוהה עם Veeam ישראל

אחת לרבעון, כמו שעון שוויצרי, הם מתייצבים בארץ לסבב פגישות עם לקוחות ושותפים.

בין פגישה לפגישה, בין לחות לחמסין, מצאו אוליבייה רובין (Olivier Robinne), סמנכ"ל מכירות EMEA וג'יל פומייה (Gilles Pommier) סמנכ"ל ערוצי הפצה וענן EMEA , שניהם ממחלקת מכירות EMEA של Veeam, שהות קצרה לשבת עם המארחים שלהם – צוות Veeam ישראל ולדבר על Availability.

 

רובין ופומייה הגיעו לארץ על מנת להיפגש עם שורה של לקוחות חדשים וותיקים, כמו גם מספר שותפים עסקיים של החברה. על פי דוחות הרבעון האחרון, Veeam, אשר הוקמה ב-2006, עובדת עם למעלה מ- 33,000 שותפים מקצועיים ברחבי העולם ומוכרת ליותר מ- 157,000 לקוחות. מטה החברה העולמי של Veeam יושב בבאר שבשוויץ ולחברה סניפים נוספים ברחבי העולם. הסניף הישראלי של Veeam, החולש גם על פעילות החברה ביון, קפריסין ומלטה, הוקם ב- 2012 והצליח לגייס, בפרק זמן קצר, למעלה מ- 1,000 לקוחות, ביניהם: משרדי ממשלה, בנקים, בתי חולים, אוניברסיטאות, חברות טלקום, חברות הייטק ועוד. לסניף המקומי אף למעלה מ- 250 שותפים בישראל.

 

החבר'ה ישבו במסעדת "צפרה" בתל אביב, ואחרי שהמלצרים גדשו את שולחנם במנות ראשונות משובחות, המספיקות לגדוד או שניים, החליטו פה אחד לוותר על המנות העיקריות.

 

בתמונה (מימין לשמאל):

צוות Veeam, Allways-ON: אמיר כהנא, מנהל שותפים ישראל, ג'יל פומייה, סמנכ"ל ערוצי הפצה וענן EMEA, מירב כהן, מנהלת שיווק אזורית,אורי טבצ'ניק, מנהל מכירות ישראל , אמיר מרואני, מנהל פריסייל אזורי, אוליבייה רובין, סמנכ"ל מכירות EMEA , ורד ליברמן, מנהלת פעילות אזורית

דילוג לתוכן