נציגי החברות מההכרזה

ארגוס הישראלית תשתף פעולה עם דויטשה טלקום לאבטחת מכוניות מאיומי סייבר

ארגוס, חברת הסייבר הישראלית בתחום הרכב, הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת T-Systems, חברת הבת של תאגיד התקשורת הגרמני דויטשה טלקום. החברה הגרמנית הודיעה כי בכוונתה להקים  Security Operations Center (SOC) שיתמחה באיומי סייבר לרכבים. במסגרת זו תעבוד יחד עם ארגוס הישראלית על פיתוח SOC מתואם לתעשיית הרכב.

מנכ"ל T-Systems, עאדל אל-סאלח, אמר כי "אנו רואים כעת שיא חדש של 32 מיליון התקפות מדי יום על המערכות שלנו, אין ספק שבשלב מסוים התקפות אלו יגיעו גם לכלי הרכב המקושרים. הרכב המקושר זקוק לשומר ראש דיגיטלי ולהגנת סייבר בזמן אמת".

"ההתמקדות של ארגוס תמיד הייתה במניעת התקפות על תעשיית הרכב ובהגנה נגד איומים עתידיים", אמר יוני היילברון, סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של ארגוס, "יחד עם T-Systems, נספק ללקוחותיה מרכז אבטחה מתקדם וחזק (Automotive SOC(. לצורך כך, אנו אוספים ומנתחים נתונים ממקורות שונים, ומאפשרים ליצרני הרכב להגיב מידית לאיומים. מרכז כזה מאפשר לתעשייה לפעול מתוך ראיית הנולד, גם כשמדובר במצבי איום משתנים שהם חלק בלתי נפרד מעולם אבטחת הסייבר."

"אנו שמחים שארגוס ו- T-Systems ישתפו פעולה בכדי לפתח פתרון מקיף וחזק להגנת סייבר בתחום הרכב – מהרכב לענן ואף מעבר לו", אמר ורנר קסטלר, מנהל אסטרטגיה בחטיבת INTERIOR של קונטיננטל . "שילוב כוחות זה יחזק את הגנת הסייבר לרכבים, דבר שיאפשר ליצרני רכב ומנהלי ציי רכב לממש את החזון של רכב מקושר בטוח ומאובטח".

דילוג לתוכן