אראר מדיה תעביר את שידורי גביע UEFA יורו 2016 בכדורגל לכל העולם: מודיעה על שת"פ עם ספקית שירותי השידור המובילה בצרפת

החברה תספק מגוון שירותים, כולל העברה, הפצה ואספקת השידורים, על מנת להביא את משחקי הליגה המרתקים לצופי טלוויזיה ואונליין בכל העולם

קריית נמל התעופה, ישראל, 8 במרץ 2016 – חברת אראר-מדיה ( RR Mediaנאסד"ק: RRM), ספקית מובילה של שירותי ניהול והפצת תוכן דיגיטלי עבור רשתות טלוויזיה ורדיו בכל העולם, הודיעה כי חברה לספקית שירותי השידור המובילה בצרפת, WTS Live, על מנת להציע לרשתות שידור, חברות חדשות, יצרני תוכן וסוכנויות ספורט סל מקיף של שירותי מדיה דיגיטלית במשחקי גביע UEFA Euro 2016 – ליגת הכדורגל המובילה באירופה לקבוצות לאומיות.

שירותי המדיה יכללו בין היתר צלמים, מנהלי הפקה וצוותים טכניים שיהיו נוכחים באיזור המגרש בעת המשחקים, כמו גם שירותי תמיכה 24 שעות ביממה ב-10 הערים והאצטדיונים שיארחו את המשחקים ברחבי צרפת.

אראר-מדיה ו-WTS שילבו את שירותיהן וכוח-האדם שלהן על מנת לספק חבילות מדיה מקיפות, הכוללות העברת שידורים מוקלטים או בשידור חי, הפצה והפקת תוכן עבור רשתות שידור בכל העולם, על גבי פלטפורמות מרובות בקונפיגורציות שונות. שירותים נוספים כוללים עמדות שידור עם "התצפית הטובה ביותר של מגדל אייפל" בפריז, המאפשרות מיקומי מצלמה ושירותי סטודיו חיצוני. זאת, בשילוב היכולת לספק צוותי צילום באיזור נהר הסיין ואתרים אחרים בפריז, כולל צילום אירועים מיוחדים ברחבי העיר, מאפשרים הכנסת תוכן נוסף בעל ערך בידורי מוסף לשידורי הכדורגל, כחלק מחבילת אירועים בולטים במהלך המשחקים.

אלעד מנישביץ, סמנכ"ל השיווק, אראר-מדיה: "שנת 2016 צפויה להיות משופעת באירועי ספורט מרתקים, כולל ליגת היורו בצרפת והמשחקים האולימפיים בריו דה ז'נרו. מבחינתנו יש לנו עדיפות למתן שירות ללקוחותינו הגלובליים, הכולל מבחר רחב מתמיד של שירותי מדיה דיגיטלית, המאפשרים להם לספק לצופיהם בכל העולם תוכן מרתק, כולל אירועים בולטים בשידור חי, תוך העברת האווירה המיוחדת מסביב למשחקים ברחבי פריז. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם WTS, המאפשר לנו את היכולת להפיק ולעביר את משחקי יורו 2016 לכל העולם."

דילוג לתוכן