אקרוניס משיקה פתרון גיבוי והתאוששות מאסון פשוט ומהיר המותאם ל- VMware

פתרון ה- vmProtect 6 של אקרוניס יכול לאחזר מכונה וירטואלית ישירות מתמונת (אימג') הגיבוי, ללא צורך באחזור מלא ותוך צמצום זמן האחזור לפחות מדקהפתרון ה- vmProtect 6 של אקרוניס תוכנן במיוחד עבור חבילת הוירטואליזציה vSphere של VMware עם מערכות ההפעלה ESX ו- ESXi. הפתרון מספק לארגונים אפשרות קלה להפעלה ולניהול של מערכת התאוששות מאסון, לגיבוי ללא Agent ולהתאוששות מהירה מאסון בסביבת ה- VMware.
 
פתרונות אקרוניס יוצגו בכנס השותפים של אקרוניס שייערך על ידי חברת פאוור תקשורת ב- 15 בספטמבר במלון שרתון ת"א.
 
בזכות תמחור לפי CPU והגירת P2V (משרת פיזי לשרת וירטואלי) ללא הגבלה, פתרון ה- vmProtect 6 מציג עבור מספר הולך וגדל של עסקים העוברים לוירטואליזציה של VMware, דרך יעילה וכדאית לגיבוי והתאוששות מאסון.
 
עם זמן של פחות מ-5 דקות מהתקנה לתחילת גיבוי, פתרון ה- vmProtect 6 של אקרוניס יכול לאחזר מכונה וירטואלית ישירות מתמונת (אימג') הגיבוי, ללא צורך באחזור מלא ותוך צמצום זמן האחזור לפחות מדקה. הפתרון גם מציע אפשרויות אחזור מתמונה (אימג') או ברמת הקובץ, ומאפשר בכך למשתמשים לאחזר במדויק את המידע הנדרש. הגמישות של היישום מאפשרת לבחור ספריות ספציפיות לגיבוי. להשגת ביצועים מהירים יותר, משתמשים יכולים לנתח את מערכת הקבצים כדי למנוע גיבוי של אזורים שאינם בשימוש וכדי לבטל גיבוי של קבצים ותיקיות מסוימים, כגון קבצים זמניים.
 
את הפתרון החדש ניתן להתקין כמכונה וירטואלית, המבטלת  את הצורך לרכוש חומרה נוספת וממזערת את צריכת הזיכרון ואת עלויות הניהול. תהליך הגיבוי עצמו הופך למהיר, כשממשק הרשת מאפשר ניהול מרחוק, אפילו מסמארטפון. יכולות הדה- דופליקציה והדחיסה כלולות בחינם ב- vmProtect 6 של אקרוניס, והן מפחיתות אף יותר את זמני הגיבוי והאחזור, ומקצצות בעלויות האחסון. בנוסף לחיזוק האבטחה, ניתן להצפין את הגיבוי בסטנדרט 256 ביט.
 
לדברי ג'ון דוהניו, מנכ"ל אקרוניס, "הגנה על שרתי VMware אמורה להיות פשוטה ולא יקרה. על ידי שימוש בפתרון העונה ישירות על דרישות VMware, עסקים יכולים להאיץ את תהליך אימוץ הוירטואליזציה. מנהלי IT לא צריכים לעולם לפקפק במצב, הזמינות או זמני האחזור של הנתונים הוירטואלים שלהם".
 

דילוג לתוכן