אקרוניס מכריזה על גירסה חדשה של Acronis Backup&Recovery

אקרוניס, ספקית מובילה של פתרונות ניהול אחסון והתאוששות מאסון, מרחיבה את יכולותיו של פתרון הגיבוי וההתאוששות Acronis Backup&Recovery בגירסה 10אקרוניס, ספקית מובילה של פתרונות ניהול אחסון והתאוששות מאסון, מרחיבה את יכולותיו של פתרון הגיבוי וההתאוששות Acronis Backup&Recovery בגירסה 10, המשתלב עם תפיסת הוירטואליזציה ומאפשר לארגונים להתאושש במקרה קריסה או אסון בתוך שניות בודדות במקום דקות ארוכות. התוכנה החדשה מחזקת עוד יותר את השילוב עם מכונות וירטואליות על מנת להאיץ משמעותית את שחזור המידע ולהפוך את משימות הגיבוי לאוטומטיות. אקרוניס מיוצגת בישראל על ידי פאוור תקשורת.
 
פתרון השחזור המהיר של אקרוניס מקצץ משמעותית את זמן ההתאוששות משום שהוא מעמיד בהיכון מכונה וירטואלית, שניתן להפעילה מיידית כאשר מכונה פיזית או וירטואלית נופלת. גישה למכונה הוירטואלית שבכוננות מאפשרת למשתמשים להמשיך לפעול ללא הפרעה בעוד המכונה הפעילה מתוקנת או מוחלפת. החידוש זמין עבור משתמשי VMware ESX/ESXi וכן Hyper-V של מיקרוסופט.
 
"ארגונים מפתחים אסטרטגיות גיבוי על מנת להבטיח המשכיות עסקית ולהצליח לבצע התאוששות מיידית. עדכון זה ב- Acronis Backup&Recovery 10 קובע סטנדרטים חדשים בזמני התאוששות", אמר אילן פרוימוביץ, מנכ"ל טכני של פאוור תקשורת. "אקרוניס ממשיכה לפתח ולהרחיב כלים שמסייעים לארגונים להמשיך לפעול ללא הפסקה בכל זמן בסביבות פיזיות ווירטואליות".
 
"Acronis Backup&Recovery 10 כוללת כעת יכולות ניהול פשוטות ומהירות יותר של משימות הגיבוי באמצעות אינטגרציה הדוקה יותר עם VMware vCenter Server. צוות מערכות המידע יכול כעת לנהל מכונות VMware בלי לשנות ממשקים. בנוסף, כוללות התוספות ל-Acronis Backup&Recovery 10יכולות דיווח בניהול מרכזי, המאפשרות ניתוח מעמיק יותר על פעילות הגיבוי", הוסיף פרוימוביץ.
 

דילוג לתוכן