אקס ליבריס תספק מערכת מיכון לספריית המדינה בקווינסלנד אוסטרליה בעסקה בהיקף של 4 מיליון שקל

עוד הודיעה החברה על חתימת 2 הסכמים נוספים עם ספריות בארה"ב בהיקף של 2 מיליון שקלים; אקס ליבריס מתמחה בפתרונות למיכון וניהול ספריות אקדמיות
קבוצת אקס ליבריס (Ex Libris), המתמחה במתן פתרונות מיכון לספריות, הודיעה היום כי ספריית המדינה בקווינסלנד שבאוסטרליה (State Library of Queensland) בחרה ב- Almaמערכת ניהול ספריות מבוססת ענן פרי פיתוחה, בעסקה שהיקפה 4 מיליון שקל. אקס ליבריס ציינה כי ספריית המדינה בקווינסלנד הינה מובילה טכנולוגית בעולם הספריות ומיישמת פתרונות מתקדמים.
עוד הודיעה החברה כי תוכנת Primo שלה פרוסה כעת ב-1,000 אתרי פעילות ברחבי העולם, לאחר חתימת שני הסכמים נוספים למכירתה בהיקף של 2 מיליון שקל. הסכם אחד הוא עם ספריית אוניברסיטת George Mason מצפון וירג'יניה והשני עם אוניברסיטת איי הוואי. לאקס ליבריס כ-5,000 לקוחות בלמעלה מ-80 מדינות.
ג'נט וורייט, מנכ"לית ספריית SLQ: "הבחירה שלנו ב-Alma לניהול מגוון אוספי הספריה היתה בחירה הגיונית עבורנו שכן היא משפרת את היעילות ומקלה על שיתוף הפעולה בין חברי הצוות שלנו. המערכת תאפשר לנו להתרכז יותר במתן שירות לאוכלוסיית המדינה ותאפשר גישה קלה יותר אל המשאבים המקומיים המקוונים שלנו".
מתי שם טוב, מנכ"ל אקס ליבריס: "ספריית המדינה בקווינסלנד אוסטרליה הינה חלוצה באימוץ Alma והיתה גם הראשונה לאמץ את תוכנת Primo שלנו. אנו רואים בכך את ההוכחה ליכולותיה של המערכת שלנו בסיוע לניהול ספריות הלאומיות".
אקס ליבריס ציינה עוד כי השירות מבוסס הענן Alma מאיץ את יכולתן של ספריות לספק למשתמשים שירותים מתקדמים על ידי איחוד, אופטימיזציה והרחבת השירותים הניתנים על ידי הספריה. Alma מאחדת את המערכות השונות אשר מסייעות היום בידי הספריות בניהול המאגרים השונים: אוספים מודפסים, אלקטרוניים ודיגיטליים. ממשק הענן של Alma מאפשר לספריות תפעול וניהול יעיל יותר על ידי שיתוף מידע ועריכת שיתופי פעולה עם גופים אחרים. כתוצאה מכך ספריות יכולות למקד את מאגרי המידע שלהן על ידי הרחבת שירותים בתוך ומחוץ למוסד האקדמי ולתמוך בתהליך.

מתי שם טוב – מנכ"ל אקס ליבריס
קרדיט – יח"צ

דילוג לתוכן