אקסנצ'ר,מיקרוסופט ו-SAP ישדרגו את מערכת הנתונים של ה-CDP למידע על זיהום אוויר ושינויי אקלים

מטרת הפרויקט הינה לקדם יוזמות גלובליות להפחתת פליטות גזי חממה, ולהביא לשיפור ביצועי הארגונים. הפרויקט העולמי לחשיפת מידע על פליטת פחמן (CDP) הודיע לאחרונה על שיתוף פעולה עם חברות הייעוץ והטכנולוגיה המובילות בעולם – אקסנצ'ר (נסדא"ק: ACN), מיקרוסופט (נסדא"ק: MSFT) ו-SAP (ניו יורק: SAP), לשדרוג מערכת הנתונים. מטרת הפרויקט לקדם יוזמות גלובליות להפחתת פליטות גזי חממה, ולהביא לשיפור ביצועי הארגונים.
 
דיווח הארגונים ל-CDP יבוצע באמצעות המערכת החל מ-2010. הפלטפורמה החדשה, הכוללת כלים טכנולוגיים מתקדמים ואחידות טכנולוגית ברמה גבוהה, תאפשר:

שקיפות מידע בינלאומית על פליטת פחמן דו חמצני – חיונית לשיתוף הפעולה של ארגוני העולם, הפועלים להפחתת זיהום האוויר בעידן שלאחר אמנת קיוטו.
פירוט נתוני פליטה בארגונים – יאפשר לחברות לעמוד בדרישות משקיעים וגופי רגולציה.
נגישות גלובלית נוחה של משקיעים וגופי רגולציה למידע על פליטת הפחמן הדו חמצני בארגונים.

 
מנכ"ל CDP, פול דיקינסון: "מערכת הדיווח החדשה תקדם שיתוף נתונים גלובלי לגבי שינויי אקלים, ותשתלב עם מערכות רגולציה קיימות במדינות העולם. גיבשנו קונסורציום חברות לשם יישום הפלטפורמה, במסגרתו תפעל אקסנצ'ר כאינטגרטור למערכת המשודרגת, ותספק הדרכה עבור המשתמשים. הטכנולוגיה של SAP תאפשר לחברות מדידה, דיווח וצמצום של פליטות הפחמן, ובכך תשפר גם את יעילות רשתותיהן. כמו כן, מיקרוסופט תשתתף בפרויקט בהיבטי גיבוש ואיסוף הנתונים במערכת, דבר שיסייע לחברות לדווח על שינויי אקלים בסטנדרטים מוגדרים ופירוט מירבי".

דילוג לתוכן