אקסלרטור AtoBe פותח שנה חדשה באירוע Entrepreneur's Business club

עזריאלי מכללה להנדסה מברכת את כניסתם של היזמים החדשים למחזור השלישי של האקסלרטור ההנדסי AtoBe
AToBe המאיץ ההנדסי למיזמים טכנולוגיים של עזריאלי מכללה להנדסה, שם דגש מהותי ורואה לעצמו כמטרה, לקדם מיזמים טכנולוגיים שההנדסה העומדת מאחוריהם היא בעלת חלק מהותי ומשמעותי מאוד.

המחזור השלישי של תכנית האקסלרטור AtoBe נפתח בחודש נובמבר 2016 ויארך כ- 6 חודשים. התכנית מקנה ליזמים הזדמנות ללמוד מהטובים ביותר בתחום, לצבור ידע מקצועי וטכנולוגי ולקבל, ללא עלות, כלים חשובים וקשרים עם גופים מובילים בעולם היזמות הטכנולוגית.

Mobile Structure מבנים ניידים חכמים

Mapme Ltd נתונים לאיכות חיים, תזונה וספורט מותאמים ל DNA

InnerUp תוכנה המבצעת ניתוח גרפולוגי באמצעות עיבוד תמונה

Baby-G מתקן למיטת תינוק המחשב באופן אוטומטי מצבו של תינוק ביחס לגרף התפתחות

Dejavu תוסף תוכנה כשירות לאתרי הכרויות המבצעת התאמה לפי העדפות ספציפיות ועיבוד תמונת פנים

Qarlito מערכת המקשרת ומהנדסת תהליכים בין בקרי איכות, מפעלים ולקוחות המייצרים במיקור חוץ בסין

Immunolac bio milk חברה המפתחת תוסף מזון סנטטי ״אנטיביוטי״ מבוסס על חלב אם

lethos – מתקן IoT המקשר בין נתונים פזיולוגים למשחק מחשב

Vicarius LTD תוכנה סייבר סקיוריטי

במחזור הראשון והשני של התכנית, השתתפו צוותים מגוונים וביניהם: Check-In אפליקציה גנרית (White Label) לבתי מלון המנגישה את כל שרותי המלון אל כף ידו של האורח בסלולר; Tukuoro מערכת לניהול מידע על לקוחות עבור אנשי מכירות ושירות, העושה שימוש בזיהוי קולי; Airscort המפתחת תחנות עגינה אוטונומיות לרחפנים, בהן מוטענות הסוללות ללא התערבות מפעיל ועוד.
עזריאלי מכללה להנדסה, הינה מוסד ייחודי להשכלה גבוהה, ששם לעצמו, כמטרת על, לפתח ולקדם תשתית אנושית של מהנדסים איכותיים ויצירתיים אשר יצעידו קדימה את התעשיות עתירות הידע והטכנולוגיה בישראל בכלל ובירושלים בפרט. ייחודה של המכללה היא בהתמקדות האקדמית בתחום ההנדסה.
שלומציון לולו, מנכ"לית וסגנית נשיא: "מתוך גישה מעשית להנדסה, הנמצאת בלב ליבה של המכללה, גם במחזור השלישי של התכנית יקודמו המיזמים, באמצעות היכולות האקדמיות והטכנולוגיות של המכללה, המעבדות המשוכללות וכלי המחקר האנליטיים וההנדסיים שלרשותה".

דילוג לתוכן