אקסלרטור AtoBe מודיע על פתיחת ההרשמה לתוכנית הסטארטאפים

נפתחה ההרשמה למחזור השלישי של האקסלרטור ההנדסי הראשון מסוגו בירושלים ב"עזריאלי מכללה להנדסה"
אקסלרטור AtoBe מציב במרכז פעילותו את תחום ההנדסה, מעודד יצירתיות של יזמים מרחבי ירושלים והארץ ומסייע להם להנדס את סטארט אפ חלומותיהם.
המחזור השלישי של תכנית האקסלרטור AtoBe ייפתח בחודש אוקטובר 2016 וימשך כ- 6 חודשים.
התכנית מקנה ליזמים הזדמנות ללמוד מהטובים ביותר בתחום, לצבור ידע מקצועי וטכנולוגי ולקבל, ללא עלות, כלים חשובים וקשרים עם גופים מובילים בעולם היזמות הטכנולוגית.
לאחר ההצלחה הגדולה של המחזור הראשון והשני, נפתחה בימים אלו ההרשמה למחזור השלישי של תכנית האקסלרטור AtoBe בעזריאלי מכללה להנדסה.
AtoBe המאיץ העסקי לסטרטאפים במכללה, שם לעצמו למטרה לקדם מיזמים טכנולוגיים שההנדסה העומדת מאחוריהם היא בעלת חלק משמעותי, וכן לעודד יצירתיות של יזמים ל"הנדס" רעיון טכנולוגי למציאות, מתוך הנחה כי הם זקוקים ליותר מאשר רק רעיון טוב, אלא גם להדרכה, ידע ותמיכה מקצועית ומדעית.
במחזור הראשון והשני של התכנית, השתתפו צוותים מגוונים וביניהם: Check-In אפליקציה גנרית (White Label) לבתי מלון המנגישה את כל שרותי המלון אל כף ידו של האורח בסלולר; Tukuoro מערכת לניהול מידע על לקוחות עבור אנשי מכירות ושירות, העושה שימוש בזיהוי קולי; Airscort המפתחת תחנות עגינה אוטונומיות לרחפנים, בהן מוטענות הסוללות ללא התערבות מפעיל ועוד.
עזריאלי מכללה להנדסה, הינה מוסד ייחודי להשכלה גבוהה, ששם לעצמו, כמטרת על, לפתח ולקדם תשתית אנושית של מהנדסים איכותיים ויצירתיים אשר יצעידו קדימה את התעשיות עתירות הידע והטכנולוגיה בישראל בכלל ובירושלים בפרט. ייחודה של המכללה היא בהתמקדות האקדמית בתחום ההנדסה.
שלומציון לולו, מנכ"לית וסגנית נשיא: "מתוך גישה מעשית להנדסה, הנמצאת בלב ליבה של המכללה, גם במחזור השלישי של התכנית יקודמו מיזמים, באמצעות היכולות האקדמיות והטכנולוגיות של המכללה, המעבדות המשוכללות וכלי המחקר האנליטיים וההנדסיים שלרשותה".
AtoBe יספק בתכנית בת כשישה חודשים מרחב עבודה איכותי ומשאבים פיזיים למחקר, בנוסף לכלים העסקיים וקשרים עם שחקנים מובילים בתחום, ובכך יחבר ידע הנדסי טכנולוגי עם רוח יזמית ויצירתית. באמצעות הרצאות, ליווי טכנולוגי, דיונים קבוצתיים וחונכים העוזרים ליזמים.
המיזמים באקסלרטור זוכים גם לשירותים וחבילות סיוע ייחודיות ממגוון חברות, ארגונים ושותפים עסקיים של AtoBe מהארץ ומהעולם, כגון: הרשות לפיתוח ירושלים ו-Jnext, מייקרוסופט ונצ'רס, אינדיגוגו, דלוייט, פועלים הייטק, דייל קרנגי, יגאל ארנון עו"ד, אקטיבטרייל ועוד.
מיכאל מזרחי מנהל תחום חדשנות ויזמות במכללה: "AtoBe הוא גורם משמעותי בסביבה היזמית הירושלמית, שפורח ומתעצם בשנים האחרונות ומסייע בהפיכת ירושלים לבירת אומת הסטרטאפ".
בימים אלו החלה ההרשמה למחזור השלישי במטרה להרכיב שבעה צוותים נוספים, המייצגים את הדור הבא של היזמים בישראל, ההרשמה בקישור הבא: https://docs.google.com/forms/d/1agxmYnIrTkD7CedNfBi5juEmz_fl5QOLOvfVLGLzRQY/viewform?edit_requested=true

 

יזמי מחזור 2016- אקסלרטור AtoBe

1. Airscort
יזמים: איתי שטראוס ויצחק טל
Airscort מפתחת תחנות עגינה אוטונומיות לחלוטין, המסוגלות לשלוט הן בטיסה תקינה ובטוחה של הרחפן והן בהטענת הסוללות באופן אוטונומי. כך לדוגמא, אנו יכולים לאפשר לחקלאי לתת פקודה למערכת, לסרוק את שדותיו בלחיצת כפתור בלבד. התחנה תדאג להוציא את הרחפן מהאחסון, לסרוק תא שטח מסוים, להחזיר את הרחפן לתחנה לצורך החלפת סוללה ולהמשיך במשימה עד תום
2. Check-in
יזמים: משה בינימין ואבי ליפשיץ

Check In מפתחת אפליקציית White Label לבתי מלון ומאפשרת לאורח לנהל מכף ידו את חופשתו, לבצע צ׳ק אין וכמובן גם צ׳ק אאוט, לפתוח את דלת החדר באמצעות המובייל ולהזמין את כל שירותי המלון: ספא, שירות חדרים, מסעדות ועוד. והכל בלחיצת כפתור ובכל השפות.
3. Kinor-Lev lifebeat
יזמים: ד"ר מרדכי ליפו, ישראל ליפו, עדיאל בוטבול

כבר לא צריך לחכות לנסיעה למזרח הרחוק כדי להירגע.
שיטת KinorLev (פטנט רשום) מאפשרת לכם בעזרת טכנולוגיה רפואית ייחודית, המייצרת שילוב בין מוזיקה לקצב פעימות הלב, להיכנס למצב מדיטטיבי של שלווה ורוגע גם בתוך המציאות היום יומית.
"כינור לב" נמצאת בעיצומו של תהליך פיתוח אפליקציה ל mobile, ול-wearable במטרה להנגיש את "kinorLev" לכלל האוכלוסייה בארץ ובעולם.
אנו מאמינים כי טכנולוגיה זו היוצרת מעגל אינטראקטיבי בין הלב למוח, סוללת דרך לאיכות חיים טובה יותר שתביא להחלפת תחושת הלחץ והמתח המאפיינים את חיינו בעידן המודרני, בתחושות של שמחה רגיעה וחיבור אמיתי לדופק של חיינו.
http://www.kinorlev.co.il
4. NoveLaka
יזמים:ריבה נוביקוב, אווה סמגז', יוסי אברינה וד"ר עדאל פנחסי
נובהלקה הינה חברת סטארטאפ R&D אשר מפתחת טכנולוגיה לשחרור תרופה מושהה, על בסיס פולימרים המסוגלים להעביר תרופה דרך העור ישר לתוך הגוף.
5. Tukuoro

יזמים: עמיר צרויה, מיכאל אזולאי, ניר פנחס
Making Voice Work!
החברה פיתחה פלטפורמה שתשמש כממשק המשתמש הבא. Voice User Interface. הפלטפורמה מאפשרת הזנה ושליפת נתונים בקול, בכל שפה ומכל מערכת מידע.
כך, במקום להקליד את המידע לתוך ממשק מייגע, איש השטח (טכנאי/שירות/מכירות) פשוט מדבר אל האפליקציה, וטוקואורו מבצעת את העיבוד, הדיוק וההזנה של המידע – אל המערכת הארגונית המתאימה. באופן דומה יכול איש השטח לתשאל את מערכת המידע בקול ולקבל מיידית את התשובה – גם כן בקול.
טוקואורו תומכת כיום במערכות salesforcre, Oracle – ותמיכה במערכת נוספת היא אפשרית.
ראו סרטון דוגמא.

6. Keepers
יזמים: חנן ליפסקין, אריק בודקוב, דורון יעקבי
אפליקציית קיפר מנטרת ומזהה אלימות ברשת ומודיעה להורים בזמן אמת על כל התרחשות שכזו.
כמו כן האפליקציה מזהה תקשורת של עברייני מין פוטנציאלים ומתריעה עליהם גם כן.

 

דילוג לתוכן