אקסלרטור AtoBe אירח את מחלקת הפיתוח של חברת Intel

אקסלרטור AtoBe מבית 'עזריאלי מכללה להנדסה' ארח את מחלקת הפיתוח של חברת אינטל ל- Makerthonh ייחודי בן שלושה ימים, בהם פיתחו המחלקות השונות של עובדי אינטל מוצרי חומרה חדשניים ממוצרי החברה הנמצאים בפיתוח.
מערכת שמסייעת לסידור הבית, מערכת ניווט לעיוורים, רחפן שמשמיד מטרות מבוסס על זיהוי פנים, עגלת קניות רובטית שעוקבת אחריך וממליצה על מוצרים בהתאם למה שהוכנס אליה ומה שחסר במקרר ורובוט שמשמש כצלם חתונות ומדפיס מגנטים לאורחים שמחייכים אליו. אלה הם רק חלק מהמוצרים שהוצגו בתום מרתון טכנולוגי בן שלושה ימים שבו השתתפו עובדי אינטל ממחלקות הפיתוח השונות. במרתון נעשה שימוש במוצרי החומרה של החברה, הנמצאים עדיין בפיתוח ועתידים להיות משווקים בקרוב ברחבי העולם.
היישומים הוצגו באירוע המסכם, בתום שלושה ימים (25-27.10.16) אינטנסיביים, אל חבר שופטים מקרב ההנהלה הבכירה של אינטל, ובראשם ישי פרנקל. פאנל השופטים כלל גם את מיכאל מזרחי מנהל תחום חדשנות ויזמות בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בעיר.
צוותי הפיתוח של אינטל שהתארחו בעזריאלי, זכו בנוסף לאכסניה בבנין הקמפוס החדש, גם לתמיכה הנדסית ואקדמית ולשימוש בכלי מעבדה ולהדפסות בתלת ממד.
המארגנים מבטיחים שהאירוע, שהיה הפעם סגור לקהל הרחב ויועד לעובדי חברת אינטל בלבד, יחזור על עצמו ויכלול בפעם הבאה השתתפותם של סטודנטים, אנשי סגל ומייקרים טכנולוגיים מרחבי העיר, שיקבלו חשיפה בלעדית לציוד הפיתוח של אינטל עם צאתו לשווקים.
פרופ' רוזה אזהרי, נשיאת עזריאלי מכללה להנדסה: "בנייה וחיזוק הקשרים בין המכללה לתעשייה הם מטרה מרכזית מאוד בעבודת האקסלרטור ההנדסי שלנו AtoBe ועבור המכללה בכלל. כבוד רב עבורנו לקחת חלק ולארח את עובדי הפיתוח של אינטל ובכוונתנו להמשיך ולהרחיב את שיתוף הפעולה עם החברה גם בעתיד".
שלומציון לולו, מנכ"לית וסגנית נשיא עזריאלי מכללה להנדסה: "אנו נרגשים לארח בין כתלי המכללה את אנשי הפיתוח של חברת Intel המפתחים את מוצרי העתיד.
כבוד כפול הוא שבוגרי המכללה השלובים בכל המחלקות באינטל, לרבות מהנדסות חרדיות שלמדו בפרוייקט המח"ר במכללה, לקחו חלק בעבודת הצוותים במייקרתון"

 

דילוג לתוכן