אקסלרטור ראשון סיני-ישראלי בבייג'ינג

אופיר גור, נספח מסחרי של משרד הכלכלה והתעשייה בבייג'ינג, סין:
"מדובר ביוזמה ראשונה מסוגה של הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בשיתוף עם Shengjing360 ו- U – אחת מחברות הייעוץ המובילות בסין, שכבר השקיעה בארץ כ- 80 מיליוני דולרים בשנים האחרונות ויש לה הבנה עמוקה הן של השוק הישראלי והן של השוק הסיני, ו- DayDayUp, אחת מקהילות העסקים המובילות בסין, שבמשרדיה בבייג'ינג כבר יושבות 7 חברות הזנק ישראליות ולה היכרות מעמיקה עם צרכי חברות הסטארט-אפ הישראליות.
חברות ישראליות שייבחרו ישתתפו בתוכנית האצה של חצי שנה בבייג'ינג, סין, שתכלול הדרכה וסיוע בעניינים משפטיים, רגולטוריים ומיסויים הנוגעים לתחילת הפעילות בשוק הסיני (בשלושת החודשים הראשונים לפעילות עיקר הדגש יינתן לנושאים אלו), כמו גם סיוע והדרכה בפיתוח הפעילות העסקית, ובין היתר, פגישות עם לקוחות, שותפים ומשקיעים פוטנציאליים בתחום פעילותן (החצי השני של התוכנית ייגע בעיקר בכך).
השוק הסיני הוא שוק עם פוטנציאל עצום עבור חברות הסטארט-אפ הישראליות, אך הוא אחד מהשווקים המורכבים יותר שניתן לפעול בהם. מחסומי תרבות, מחסומי שפה, מנהגי עשיית עסקים שונים, מערכת חוקים שונה, אלו רק חלק מהמכשולים שניצבים בפני חברה ישראלית, בייחוד חברת טכנולוגיה בראשית דרכה, שמנסה להצליח בסין. זו הסיבה שבגללה החלטנו לתמוך בכלי נוסף שנועד לעזור לחברות ישראליות להצליח בסין – מאיצים להצלחה בסין".

דילוג לתוכן