אקסטנד תפיץ בישראל את פתרונות ניהול הדאטה למובייל של Wandera

פתרונות Wandera מאפשרים לארגונים להפחית את צריכת הדאטה בארגון, ולהפחית את הוצאות המובייל ב-30 עד 60 אחוז * יונתן טורצקי, מנכ"ל אקסטנד, נציגת Wandera בישראל: "היקף צריכת הדאטה בעולם המובייל הארגוני גדל ביותר מ-100 אחוז בשנה ואיתו גדלו ההוצאות של ארגונ חברת אקסטנד (Extend), המתמחה בהפצה ושיווק של פתרונות לניהול ואבטחת מובייל, חתמה על הסכם הפצה בישראל עם חברת Wandera. חברת Wandera פיתחה סוויטה של פתרונות ארגוניים לניהול, ניתוח ואבטחה של צריכת דאטה במכשירי המובייל (Mobile Data Management). פתרונות Wandera מאפשרים ניתוח אנליטי של צריכת הדאטה על ידי מכשירי המובייל בארגון, דחיסה של המידע (compression) הנצרך על ידי מכשירי הקצה בארגון, הגבלת צריכת מידע תכנים ואפליקציות ממכשירי המובייל בארגון, וזיהוי של איומי אבטחת מידע ברמת התוכן הנצרך במכשירים בזמן אמת וחסימתם. הפתרון כולל ממשק ניהול מרכזי המציג בזמן אמת את צריכת הדאטה בארגון ברזולוציה של אפליקציות, משתמשים וטריטוריות גיאוגרפיות.
פתרונות Wandera מאפשרים לארגונים להפחית את צריכת הדאטה וההוצאה לספקיות הסלולר בכ-30 עד 60 אחוז; לנהל את צריכת המידע והתכנים באמצעות הקמה של מנגנון לאכיפת מדיניות ארגונית; ויכולת לנטר בזמן אמת את צריכת המידע הסלולארי של הארגון, תוך זיהוי של חריגות וחסימתן במידת הצורך. הפלטפורמה תומכת ומשלימה פתרונות לניהול ואבטחת מובייל ארגוני (EMM), כדוגמת אלה של MobileIron ו-Airwatch, והיא נמצאת בשיתוף פעולה עם חברות תקשורת גלובאליות, כדוגמת בריטיש טלקום (BT).
פתרונות Wandera הוגדרו על ידי חברת המחקר גרטנר כ-"Cool Vendor in Enterprise Mobility" לשנת 2014. בחברה השקיעו מספר קרנות הון סיכון ואנג'לים מובילים, ביניהם: Bessemer Venture Partners שהשקיעו בה שנה שעברה 7 מיליון דולר, Greylock Partners ו-Index Ventures. החברה, שהוקמה בשנת 2012 על ידי האחים אלדר ורוי טובי, ממוקמת בסן פרנסיסקו ובלונדון. האחים טובי גם עמדו בעבר בראש סקאנסייף (ScanSafe), חברה לאבטחת שירותי רשת, שנרכשה על ידי סיסקו בשנת 2009 בסכום שהוערך ב-183 מיליון דולר.
חברת אקסנטד (Extend), בראשותו של יונתן טורצקי, מתמחה בהפצה ושיווק של פתרונות לאבטחה וניהול בתחום המובייל. החברה משמשת כמפיצה בלעדית של חברת MobileIron, המתמחה בפיתוח והפצה של פלטפורמה המשמשת לניהול מוביליטי ואבטחת מידע במגזר הארגוני והעסקי.
יונתן טורצקי, מנכ"ל חברת אקסטנד, מסר כי "קיים גידול חד בהיקף של כ-100 אחוז מדי שנה בצריכת דאטה על ידי מכשירי המובייל – סמארטפונים וטאבלטים, מה שגורם באופן ישיר לעלייה חדה בהוצאות הסלולר של הארגון. הבעיה באה לידי ביטוי במיוחד בצריכת דאטה של עובדים בחו"ל כאשר מכשירי המובייל נמצאים במצב ניידות, roaming. זו הופכת בעיה כואבת למגזר העסקי, וארגונים מעלים את הדרישה לנהל ולאבטח את צריכת המידע הסלולארי על ידי המשתמשים, ו-Wandera מספקת פתרון לבעיה אמיתית במגזר העסקי." טורצקי הוסיף כי "שיתוף הפעולה עם Wandera מגיע מהאסטרטגיה אותה פיתחנו להביא לשוק הישראלי פתרונות טכנולוגיים איכותיים, best of breed, לתחום המובייל. הפלטפורמה של Wandera מהווה שכבה נוספת של יכולות שאנו מציעים למגזר הארגוני והעסקי בישראל, ואשר מתווספת ליכולות ההגנה וניהול המכשירים של חברת MobileIron אותה אנו מייצגים בלעדית בישראל."

דילוג לתוכן