אקטיביו הטמיעה בקבוצת לובינסקי מערכת BI של Yellowfin

חברת אקטיביו (Actiview), המתמחה בהטמעה וייעוץ בתחומי ה-BI, Information Management ו-Analytics, הטמיעה מערכת BI ארגונית מתוצרת Yellowfin בקבוצת לובינסקי, יבואנית פג'ו וסיטרואן לישראל. הפתרון החדש מספק מעטפת אנליטית למערכת ה-ERP החדשה של הקבוצה, והיא משרתת כ-100 משתמשים בהנהלת החברה, במטה ובאתרי המכירות והשירות הפרוסים בארץ.

הפתרון, שנבנה באמצעות פלטפורמה של Yellowfin, כולל כלי דיווח, מחולל דו"חות, ניתוח המידע, ובקרה של התהליכים העסקיים המרכזיים בארגון. Yellowfin מספק יכולות ניתוח מידע תפעולי ארגוני, כדוגמת: מלאים, מחירים, לקוחות, מכירות, רווחיות ועוד. בנוסף המערכת כוללת דשבורדים מתקדמים לחברי הנהלת הקבוצה להצגת המידע וניתוחו בזמן אמת.

הפתרון מציע יכולות Self Service BI מתקדמות, והוא מאפשר לכול משתמש בארגון לנתח נתונים ומידע בצורה עצמאית. הוא גם מסייע בבניית דו"חות בצורה ישירה על ידי המשתמשים העסקיים, כולל: דוחות חריגים, דוחות ,KPI דוחות המתבססים על מספר מקורות מידע, דוחות בקרה, דוחות אוטומטיים – ריצה והפצה, ועוד.

Yellowfin מתמחה בפיתוח והפצה של פלטפורמת BI הכוללת דשבורדים מתקדמים, יכולות ויזואליה של המידע, יכולות ניתוח מידע, יכולות Mobile BI, ועוד. לחברה למעלה ממיליון משתמשי קצה, מלקוחות הפעילים ביותר מ-50 מדינות. על לקוחותיה נמנים ארגונים מתחומי הפיננסים, קמעונאות, טלקום, ממשלה ועוד.

דור קליימן, סמנכ"ל הכספים בקבוצת לובינסקי: "האתגר שעמד בפני הארגון היה כפול – יישום מערכת ERP, שהחליפה מערכות AS400 ותיקות, ואספקת נתונים ומידע החיוניים לארגון בכל רמות הניהול והתפעול. יישום Yellowfin והטמעתו בארגון, מהלך שבוצע בעזרת חברת אקטיביו, איפשר לארגון לנתח מידע מסביבה תפעולית חדשה במהירות ובאיכות גבוהה."

רימון חייט, מנהל ה-BI בקבוצת לובינסקי: "למחסן הנתונים נגזרים הנתונים ממערכת ה-ERP ומשולבים עם הנתונים מהסביבה הישנה. המידע מופץ למשתמשים באמצעות Yellowfin, שכבר פיתחו באופן עצמאי (Self service) עשרות דוחות וניתוחי מידע, בנוסף למערך מידע ראשוני שפותח עבורם על ידי מומחי ה-BI בארגון. Yellowfin איפשר לנו, בזמן קצר ובאיכות גבוהה, להגיש מידע להנהלה הבכירה, לדרגי הביניים והשטח. המידע מועבר באמצעות מייל בלוח זמנים מתקדם, כולל מידע בזמן אמת, בתזמון קבוע או לפי אירועים חריגים, ולספק את צרכי המידע של כל המגזרים העסקיים בחברה."

ד"ר לירן אדליסט, סמנכ"ל תחום הייעוץ ושירותים פיננסיים באקטיביו: "הממשק בין מערכות ה-ERP וה-BI החדשות מאפשר למשתמשים להפוך את המידע הנצבר במערכת התפעולית לכלי עבודה יומיומי הכולל יכולות ניתוח ואנליטיקה מתקדמות. היכולת שמציעה המערכת של Yellowfin בתחום של Self Service BI מאפשרת לכול משתמש בארגון – החל מחברי הנהלה ועד לאנשי המלאי והמחסן, לבצע ניתוחים של המידע, שבעבר נחשבו מורכבים, באמצעות מספר קליקים ובאופן עצמאי לחלוטין. יש כאן קפיצת מדרגה ביכולת של הארגון לנהל בצורה יעילה ואפקטיבית יותר את הביזנס, ולבצע זאת בזמן אמת."

דילוג לתוכן