אפקון חתמה על הסכם הפצה עם Fabelce בצי'לה

בשוק הצי'ליאני פועלים מאות אינטגרטורים והוא מוערך בהיקף של כמה עשרות מיליוני דולר
אפקון תוכנה, ספקית מובילה גלובלית של פתרונות שו"ב למערכות בקרה ואוטומציה, ומחלוצות אספקת פתרונות SCADA, חתמה על הסכם הפצה למערכת התוכנה PULSE עם אחת מחברות ההפצה הידועות בצ'ילה, Fabelce. החברה מתמחה בהפצה בתחום בקרה ואוטומציה ולה ניסיון רב עם חברות דוגמת ADVANTECH ו-KEPWARE.
Fabelce הצ'יליאנית בחרה להפיץ את מערכת PULSE של אפקון בשל החדשנות ויכולותיה הטכנולוגיות של המערכת, תכונות העושות אותה מתאימה ביותר לשוק המתפתח ובעל הכלכלה היציבה בדרום אמריקה.
בשוק הצי'ליאני פועלים מאות אינטגרטורים והוא מוערך בהיקף של כמה עשרות מיליוני דולר.
ציון רובין, מנכ"ל אפקון בקרה ואוטומציה, אומר: "התכונות החדשות והמתקדמות שהשכלנו לכלול בגרסה 4.0 החדשה של PULSE עושות את המערכת לאטרקטיבית ביותר. חטיבת התוכנה השקיעה בפיתוח הגרסה החדשה כ-10 מיליון ₪ כדי לספק לשוק מערכת מהמתקדמות ביותר בשוק. התאמת המערכת לעולם ה-IoT (INTERNET OF THINGS- "עולם מחובר"), מאפשרת שליטה במספר עצום של סנסורים אשר מופעלים באמצעות ענן ואפליקציות, מגדילה את פוטנציאל השוק הרלוונטי ויוצרת עניין רב בשווקי חו"ל חדשים".
למערכת ה- PULSE כ- 50,000 התקנות ברחבי העולם והיא משמשת לניטור, שליטה ובקרה על מערכות בתחומי בקרה תעשייתית, בקרת מבנה (אנרגיה, תאורה, מיזוג אוויר, גילוי אש), ביטחון (ממשקים למצלמות, GIS, בקרת כניסה, פריצה) ועוד.

דילוג לתוכן