אפסון תשיק בתערוכת Isprint 2015 מדפסות פוטו מקצועיות, מדפסות טקסטיל ומדפסת ייעודית לצלמים ואמנים

חברת אפסון, מובילה עולמית בתחומי מוצרי ההדמיה, תנצל את הבמה של תערוכת Isprint 2015 שתיערך בין 20-22 באוקטובר בגני התערוכה בתל אביב, כדי להכריז על קו חדש של מדפסות מקצועיות, המיועד לשווקים השונים בהם פועלת החברה בישראל. אפסון אף תיתן חסות לאירוע הנחשב כיום לאירוע הגדול ביותר בארץ בענף הדפוס.

מדפסות פוטו מקצועיות

אפסון חתשוף לראשונה בתערוכה את סדרת מדפסות הפוטו המקצועיות החדשה שלה SureColor SC-P המיועדות לשווקי האמנות וההגהה. כל הדגמים החדשים, הן אלו המציגים ערכות דיו של שמונה, או עשרה צבעים, מציגים טווח צבעים רחב במיוחד ומצוידים בראש ההדפסה המתקדם של החברה TFP PrecisionCore, כדי ליצור תוצאות באיכות מקצועית, מדויקת, העמידות לזמן רב. התכנון המתקדם של המדפסות, בשיתוף עם מבחר תכונות קלות לשימוש, מספק למשתמשים את הכלי האולטימטיבי לכל צורכי ההדפסה וההגהה.

סדרת המדפסות החדשה מציגה מבחר דגמים ברוחבי הדפסה שונים
(SC-P7000, SC-P9000,SC-P6000, SC-P8000) האידיאליים להפקת תמונות אמנות מקצועיות. בכל הדגמים התוצאות מלאות בצבעים אינטנסיביים ומלאי חיים, צבעי השחור עמוקים ועשירים, ונותרים חדים וברורים הודות למצב הדפסה מתקדם Advanced Black and White ‏(ABW).

"הטכנולוגיה המעולה והידע המקצועי שלנו סייעו לנו תמיד לייצר מדפסות החורגות מהציפיות של הלקוחות שלנו", אומר דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב באפסון ישראל. "המגוון החדש אינו יוצא דופן, ועם הנדסת PrecisionCore שלנו, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהתוצאות יהיו באיכות פנטסטית, מדויקות ועקביות לאורך זמן".

הדגמים (44”) SC-P8000ו- (24”) SC-P6000 המציגים ערכות דיו של שמונה צבעים מסוג פיגמנט UltraChrome HD , יש יציבות מעולה, מגוון צבעים רחב ויכולת להפיק רפרודוקציות בצבעי שחור/לבן טבעיים. הם אידיאליים להפקת הדפסות מקצועיות ואומנותיות ומותאמות במיוחד לשחזור גווני עור טבעיים.

הדגמים SC-P9000 ("44) ו- SC-P7000 ("24) מספקים את כלי ההגהה האולטימטיבי. שני הדגמים הבנויים על המוניטין המוצק של אפסון בשוק זה, מבטיחים הדפסות מדויקות במיוחד עם צבעים הנשארים עקביים לאורך כל הפעלת ההדפסה. באמצעות ערכת דיו של 10 צבעים מסוג UltraChrome HDX, שני הדגמים יכולים להפיק ספקטרום צבעים רחב המהווה 98% תאימות לצבעי Pantone3 לקבלת תוצאות מדויקות במיוחד. קיימת גם אפשרות לדיו סגול (חדש) כדי להרחיב עוד יותר את מגוון הצבעים, עד כדי 99% תאימות לצבעי Pantone, אשר מעניקה את היכולת לקבל את רפרודוקציית הצבעים המדויקת ביותר בשוק.

Epson SureColor SC-P – F9200

כל הדגמים מגיעים עם מכלי דיו בנפח גבוה האידיאליים להפעלות הדפסה ארוכות, כאשר צריכת האנרגיה הנמוכה של המדפסות יכולה לסייע בחיסכון עלויות החשמל. בנוסף, הודות לעמידות המעולה בדהייה, ההדפסות ממשיכות להיראות במיטבן זמן רב לאחר שנוצרו. למעשה, הדפסות על ניירות Premium Glossy Photo Paper יכולות להחזיק מעמד עד 60 שנים.

מדפסת פוטו לצלמים ואמנים עד לגודל A2

ה- SureColor SC-P800 היא התוספת החדשה לקו מדפסות הפוטו של החברה. המדפסת אידיאלית עבור צלמים מקצועיים ואמנים, ומפיקה תמונות מציאותיות ובאיכות גבוהה עם מעברי צבעים וגוונים 'חלקים'. המדפסת הערוכה לטפל בגדלי דף של עד לגודל A2, מגיעה גם עם יחידה אופציונלית לנייר בגליל, כך שצלמים ואמנים יכולים כעת ליצור הדפסות איכותיות וגדולות, דוגמת כרזות.

"מדובר במדפסת שמפיקה תמונות איכותיות המחזיקות מעמד זמן רב והמיועדות למכירה, לתערוכות, להגהות צבע או לתיקי עבודות", אומר בן מויאל. "ניתן גם להשתמש ב-SC-P800 להפקת מגוון הדפסות אומנותיות, מסמכים איכותיים, הגהות צבע, מצגות, סקיצות ותמונות פוטו לאלבומים".

המדפסת משתמשת בדיו Ultrachrome HD וערכת דיו חדשה של תשעה צבעים המפיקה מגוון צבעים רחב ואת צבעי השחור ה'עמוקים' ביותר בשוק, מצב המאפשר למשתמשים להדפיס תמונות עם מגוון צבעים מדויקים וגווני שחור עמוקים. ערכת הדיו מתאפיינת בעמידות משופרת לדהייה, כך שההדפסות עמידות יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר.

ה- SC-P800 'יורשת' את הדגם המוצלח במיוחד של סדרת מדפסות הפוטו Stylus Pro38xx ומהווה את הדגם הראשון ויחיד בשוק של מדפסת שולחנית בגודל A2 עם אפשרות לנייר בגליל. אפשרות זו הופכת דגם זה לאידיאלי עבור צלמים ואמנים הרוצים להדפיס בקלות תמונות גדולות ופנורמיות בפורמטים לא סטנדרטיים.

השימוש בדגם SC-P800 פשוט מאוד הודות למגוון של תכונות נוספות: זהו המוצר היחיד בשוק הכולל מסך מגע צבעוני בגודל 2.7 אינץ' כדי לסייע למשתמשים לעבור בקלות להדפסה על סוגי מדיה שונים ולפקח על עבודות ההדפסה החשובות.

שלושה נתיבי נייר, לרבות נתיב קדמי חדש לטעינת נייר לעבודות אמנות, מאפשרים טעינת נייר נטולת טרדות והחלפה קלה בין פורמטים שונים של מדיה. המדפסת משתמש במכלי דיו גדולים של 80 מ"ל, האידיאליים להדפסת תמונות גדולות דבר המצמצם את מספר הפעמים בו המשתמש נדרש להחליף דיו ומוזיל משמעותית את עלות ההדפסה.

עיצוב חדש ומודרני מעניק ל- SC-P800 מראה ותחושה איכותיים. בהיותה המדפסת הקומפקטית ביותר בשוק בגודל A2, היא מתאימה היטב למקומות שאינם משופעים במקום, בבית או בסטודיו.

תכונות קישוריות מתקדמות מעניקות גמישות נוספת ל- SC-P800. זו מדפסת A2 הראשונה בגודל 17 אינץ' עם חיבור Wi-Fi לקבלת הדפסה אלחוטית קלה ברחבי הבית, או הסטודיו. היא אף תומכת בתוכנת Epson Connect להדפסה קלה ממגוון מכשירים ניידים, לרבות סמארטפונים, מחשבים וטבלטים.

מדפסות חדשות למוצרי טקסטיל ואביזרי קידום מכירות

בתערוכה תציג אפסון לראשונה שלוש מדפסות סובלימציה SC-F9200 SC-F7200 ו- SC-F6200, המיועדות ליצרני טקסטיל, לסטודיו לצילום ולחברות המייצרות מוצרי קידום מכירות, מסייעות למשתמשים להפיק בצורה אמינה וחסכונית מוצרי טקסטיל וקידום מכירות.
כל זאת ברזולוציה של 720X1440dpi ובתפוקה מדהימה עם מהירות הדפסה (בדראפט) של עד 97 מ' בשעה.

הדגמים החדשים מצטרפים לקו מדפסות הסובלימציה של אפסון ומציעים ללקוחות הזדמנות להרחיב את יכולות הייצור שלהם. באמצעות שני הדגמים ניתן להפיק הדפסות איכותיות על מוצרי טקסטיל דוגמת ביגוד, בגדי ספורט וטקסטיל לבית יחד עם הגמישות הנדרשת להדפסת סובלימציה על מגוון של חומרים קשים. המדפסות אידיאליות לחברות המייצרות מוצרי קידום מכירות, ויכולות להפיק הדפסות סובלימציה על מוצרים מיוחדים, דוגמת ספלים וכיסויים לטלפון או לטבלט.

לדברי בן מויאל, באמצעות יכולות חדשות ומשופרות, הדגמים החדשים פותחים שפע של אפשרויות חדשות בענף ההדפסה, שכן הם מאפשרים להדפיס תמונות על מגוון חומרים, דוגמת מתכת ועץ. הדגמים החדשים SC-F9200 ו- SC-F7200 נוצר ופותח באופן בלעדי כדי לסייע לשוק הדפסת הטקסטיל מגליל לגליל להפיק תוצאות יוצאות דופן. "שלוש המדפסות משתמשות בראש ההדפסה PrecisionCore TFP של אפסון כדי להפיק הדפסות נהדרות, מדויקות ועם צבעים וצלילות מעולה", אומר בן מויאל.

אל הטכנולוגיה שבלב המדפסות – PrecisionCore וראשי הדפסה מסוג TFP, מתוסף דיו חדש – HDK Black, שמצטרף לקו הדיו UltraChrome DS, שפותח במיוחד להדפסות על בדים, המספק תוצאות חדות וטבעיות ודורש פחות תחזוקה וניקוי ראשים לאורך זמן.
"אפשרויות אלה בשילוב עם ערכת הדיו מסייעות למשתמשים לקבל את התוצאות הטובות ביותר. הדיו חדש מסוג HDK Black המיועד בעיקר להדפסות טקסטיל, מסייע בהפקת צבעי שחור עמוקים וטבעיים וצללים צפופים. משתמשים המדפסים על חומרים מחוספסים ייהנו מהדיו השחור הסטנדרטי, כיוון שהוא מפיק הדרגתיות חלקה, ואידיאלי ליצירת מוצרים לקידום מכירות".

בן מויאל אומר כי לקוחות המשתמשים בסובלימציה ורוכשים מוצרים אלה ייהנו מחבילת הדפסה מלאה של אפסון. "החומרה, התוכנה, ראש ההדפסה, הדיו וניירות הסובלימציה נוצרים ונתמכים על-ידי יצרן אחד כדי להבטיח שכולם עובדים יחד בצורה חלקה. המדפסות מגיעות יחד עם תוכנת Wasatch, כך שהמשתמשים מוכנים להתחיל מיד בעבודה, ללא צורך בהשקעה נוספת.

כל הדגמים כוללים מספר דרכים כדי לסייע ללקוחות לשמור על עלויות נמוכות. המשמעות של מערכת דיו בקיבולת גבוהה, בהן מצוידות המדפסות, היא עלויות הדפסה נמוכה לכל מטר מרובע, כאשר השימוש בדיו המקורי של אפסון מבטיח כי המדפסת תעבוד בצורה שוטפת עם דרישה נמוכה במיוחד לתחזוקה ופחות החלפות של ראש הדפסה וכך מתאפשר צמצום משמעותי של זמני השבתה. כל המוצרים זמינים גם עם תוכנית השירות לניהול הדפסה, המאפשרת בקרה הדוקה יותר על התקציב ומסייעת בהפחתת אחזקת מלאי מתכלים גדול מדי.

לדברי בן מויאל "אפסון מבינה כמה חשוב ללקוחות לחסוך בהוצאות ההדפסה", החברה אף מציעה ללקוחות חבילת שירות מקצועית Print & Save, המאפשרת לנטר ולנהל את ההוצאות על ההדפסה. המדפסות תימכרנה החל מאוקטובר 2015, עם שנה אחריות כסטנדרט ולקוחות הרוצים להרחיב את האחריות יכולים לעשות שימוש בתוכנית ה-Epson CoverPlus.

 

דילוג לתוכן