אפסון תעניק חסות לאליפות ישראל בכושר גופני 2016

מנכ״ל אפסון ישראל: ״אנו, כחברה חותרים למצוינות ולשבירת שיאים. זו תחרות שמחוברת לתפיסת העולם שלנו״.

אפסון ישראל, תעניק חסות לאליפות ישראל בכושר גופני 2016, שתיערך בין 15-16 באפריל באצטדיון הדר יוסף. מטרת המשחקים היא למצוא את המשתתפים בעלי הכושר הגופני הטוב ביותר, תוך בחינה של כל מרכיבי הכושר, במגוון משימות מעולמות הרמת המשקולות, ההתעמלות והאתלטיקה.

החיבור בין אפסון, מובילת חדשנות בתחומי ההדפסה והתקשורת הוויזואלית, לעולם הספורט הוא ארוך שנים: החברה משמשת כנותנת חסות של קבוצת הכדורגל מנצ'סטר יונייטד ושל מרוצי המכוניות פורמולה 1. ״החיבור שלנו לתחרות היה מיידי״, אומר אורן פליישר, מנכ״ל אפסון ישראל. ״זו תחרות שמחוברת לתפיסת העולם של אפסון, כחברה ששוברת שיאים טכנולוגיים, שמנסה לצאת מהקופסה ולמתוח את גבולות האפשרי בתחומי פעילותה. אנו, כחברה חותרים מאז היום הראשון שלנו בזירה העסקית למצוינות ולשבירת שיאים. אלה ערכי יסוד שמשותפים לנו ולעולם הספורט״.

אליפות ישראל בכושר גופני פתוחה לספורטאים מכל ענף ומספר הצופים בתחרות אמור לעבור את רף ה-15000 מבקרים. בתחרות של שנת 2015 לקחו חלק למעלה מ-100 גברים ונשים. היא נפתחה בטיפוס עד לקומה האחרונה בגורד השחקים הגבוה ביותר בישראל – 70 הקומות של מגדל משה אביב ונמשכה במגוון מקצים ובהם סחיבת מזחלות, קפיצה מעל קירות והרמת משקולות. המקצה הראשון השנה יתקיים באחד מחופי תל אביב וישלב אתגר משולש של שחייה, כח וריצה. האירוע מופק על ידי קבוצת מיתוס, מהחברות המובילות בתחום השיווק החווייתי בישראל.

למידע מלא על התחרות ולהרשמה: http://rfa.co.il/

דילוג לתוכן