אפסון משיקה שני סורקים עסקיים הסורקים 70 עמודים בדקה ובעלי מצב האטה למסמכים עדינים או מקומטים

EPSON מכריזה על שני סורקים עסקיים, קומפקטים וחכמים: כוללים זיהוי נייר מקומט ואחסון ממוין של המסכים הסרוקים

המכשירים יכולים לסרוק 35 דפים/70 עמודים בדקה, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות טיפול במדיה, כולל אחסון בצורה ממוינת ושיתוף מהיר של מסמכים קריטיים לעסק

Epson ישראל מכריזה על שני סורקים חדשים חכמים, קומפקטיים מסדרת WorkForce. הדגמים,WorkForce DS-570W וDS-530 מבטיחים למשתמשים העסקיים רמה גבוהה של תקינות נתונים, ומעולים לשילוב יעיל במיוחד ופשוט בתזרים העבודה של החברה. המכשירים יכולים לסרוק 35 דפים/70 עמודים בדקה, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות טיפול במדיה, כולל אחסון בצורה ממוינת ושיתוף מהיר של מסמכים קריטיים לעסק.

‎לדברי דוביק דביר, מנהל תחום ההדפסה ב-Epson ישראל, באמצעות מצב להאטת הסריקה, הראשון מסוגו בתעשייה , המיועד לסריקת מסמכים מקומטים או עדינים, והתכונה החדשנית לזיהוי הזנה כפולה ודילוג על התקלה, היכולת לסריקת מסמכים מאתגרים מעולם לא הייתה קלה יותר. ״תכונות חכמות מהסוג הזה משפרות את היעילות, הדיוק ואמינות הנתונים, כך, שבין אם תסרוק מסמכים באורך שישה מטרים, נייר דק של 27 ג'/מ"ר, או כרטיסים בעובי 413 ג'/מ"ר – תוכל לסמוך על יכולת העיבוד המהירה והאיכות הגבוהה ביותר של הסורקים החדשים."

טכנולוגיית חיישנים והזנת נייר חדשנית
הסורקים, המתוכננים במיוחד כדי לטפל במסמכים חשובים, החל מכרטיסי ביקור ותעודות זיהוי מפלסטיק ועד למסמכים ארוכים במיוחד, כוללים DSC (תיקון הטיה דינמי – Dynamic Skew Correction) ותכנון מתוחכם עם

גלילים מרובים להזנת נייר. החיישן העל-קולי מאפשר זיהוי הזנה כפולה כדי לסייע במניעת הזנה שגויה, ותכונת 'זיהוי אוטומטי של גודל מסמך' מאפשרת לסרוק בקלות גודלי מסמכים שונים הנמצאים בערימה אחת.

מצב הזנה אוטומטי מאפשר סריקה קלה של מסמכי מקור בגדלים שונים, בכל סדר שתבחר, לתוך מסמך PDF אחד, ואילו דילוג עם זיהוי הזנה כפולה מאפשר לחדש את הסריקה לאחר שמתרחשת שגיאת הזנה.

ערכה אופציונאלית להמרת סורק שטוח
ערכה אופציונאלית להמרת סורק שטוח מאפשרת סריקה יעילה של מגוון סוגי מדיה, דוגמת בולים, דרכונים, ספרים ועוד. אפשרות זו זמינה בשני הדגמים בעת שימוש בקישוריות USB 3.0.

קישוריות אלחוטית בדגם DS-570W
סורק מתקדם, קומפקטי ואלחוטי זה עם הזנת נייר מאפשר סריקה קלה של מסמכים למכשירים ניידים, מחשבי טבלט ותחנות עבודה עם יכולת Wi-Fi. אידיאלי לשיתוף מידע למשתמשים מרובים בסביבות עבודה דינמיות, ומאפשר

לסרוק בקלות ישירות לחשבונות אחסון מקוונים לרבות Dropbox, SharePoint, FileBound ועוד.

הדגמים WorkForce DS-570W ו- DS-530 יהיו זמינים מאוקטובר 2016.

* תאימות עם DS-570W במצב USB בלבד.

דילוג לתוכן