אפסון מסכמת שנה ומבטיחה חידושים טכנולוגיים ב- 2015

ענקית ההדמיה, חברת אפסון, מסכמת שנה בתחום ומבטיחה: "אנחנו מתכננים להמשיך להוביל את השוק מבחינה טכנולוגית ועסקית כאחת"

ענקית ההדמיה, חברת EPSON, מסכמת שנת פעילות נוספת בישראל, בתחום המקרנים, ההדפסה והמחשוב הלביש ומדגישה את הרחבת הפעילות השנה כמו גם בשנה הבאה במגזר העסקי ובמיוחד בתחום החינוך.

"אנחנו מתכננים להמשיך בקו הזה של חדשנות, דיוק, חיסכון בעלויות והתאמה לקהל הלקוחות שלנו" אומר מנכ"ל אפסון ישראל, אורן פליישר.

בתחום המקרנים:  EB-575Wi – הנמכר ביותר, EH-TW9200– המבוקש ביותר

"השנה תחום המקרנים עלה דרגה " אומר פליישר. "אנחנו מרגישים השנה עלייה ניכרת במודעות, במומחיות ובתפיסת הצרכנים את נושא איכות המקרנים במיוחד בתחום החינוך, העסקים וגם בקרב שוחרי הקולנוע הביתי. הצרכנים לא מתפשרים ודורשים מקרנים איכותיים, אינטראקטיביים ובגוונים עשירים ועמוקים. המקרן שלנו מדגם  EB-575Wiהינו המקרן הנמכר ביותר בשוק החינוך והמקרן מדגם EH-TW9200, הינוהמקרן המבוקש ביותר בקרב שוחרי הקולנוע הביתי".

מקרן EB-575Wi הינו מקרן אלחוטי אינטראקטיבי, המגיע עם שני עטים אינטראקטיביים למגוון פעילויות משלימות ולהקניית יכולות ייחודיות של הבעה, שיתוף ותצוגה. כמו כן מדובר באחד המקרנים הבהירים ביותר של אפסון, המספק תמונה איכותית ומאפשר הקרנה ממרחק קצר במיוחד.

מקרן EH-TW9200 הינו מקרן FULL HD  שמספק חווית צפייה איכותית ועשירה  בדו מימד ובתלת מימד.

 

בתחום ההדפסה: למדנו להדפיס כמה שאנחנו רוצים, כמה שאנחנו צריכים. גם במגזר העסקי.

"השנה הייתה שנה מהפכנית בתחומי ההדפסה עבור המשתמשים הביתיים והעסקיים גם יחד" אומר עמי שחר, מנהל מכירות תחום ההדפסה באפסון ישראל. "המדפסות החסכוניות (Ink Tank System) של אפסון מסדרת L  ו M נכנסו לליבם של הצרכנים.  הציבור הבין כי אפשר להדפיס חכם, להדפיס כמה שרוצים בלי לדאוג לעלויות הדיו ולמטלה מעיקה  של מילוי הדיו".

בתחום ההדפסה התעשייתית (LargeFormat): לא עוצרים בגבול שבין אומנות לתעשייה

דניאל בן מויאל, מנהל תחום LargeFormat באפסון ישראל: "ראינו השנה ביצועים מדהימים אומנותיים ומסחריים וקמפיינים גדולים שהתבצעו על ה- Epson SureColore S30610. אנחנו מדברים על שוק של מדפסת תעשייתית, שמפיקות פרוייקטי ענק להדפסת שילוט, פוסטרים ואומנות ברוחב 1.60 מ'. השנה אפסון הציגה לענף השילוט והדפוס איכויות שלא היו קודם".

"אבל לא עצרנו בזה" מוסיף בן מויאל. "למשל דגם F6000שהנו דגם מאד מצליח שלנו חצה תחומי אומנות ועיצוב רבים והכל במכשיר אחד. חשוב להבין, מדובר במדפסת רחבה שבפעם הראשונה מציגה דיו סובלימציה מקורי של אפסון ומאפשרת הדפסה מגוונת למבחר שימושים כמו עיצוב פנים, הדפסה על לוחות, הדפסה על בדיםועיצוב טקסטיל ".

 

בתחום המחשוב הלביש: עלייה בפופולאריות השימוש במציאות רבודה

"השנה חשפנו את ה- Moverio BT 200 שללא ספק מהווה צעד חשוב בהתפתחות המחשוב הלביש", אומרת ענבר עיני, מנהלת מוצר Moverio  באפסון ישראל. "בימים אלו מפתחים מכל העולם, עובדים על פיתוחים מרשימים במגוון בתחומים עבור חנות האפליקציות של ה-Moverio. הפיתוחים הישראליים בתחום מקבלים תהודה והערכה רבה, הן מהתעשייה הישראלית והן מהתעשייה העולמית. בשנה הבאה, אנחנו מצפים לראות חדירה מאסיבית יותר של שימוש במשקפי המציאות הרבודה של אפסון בסקטור התעשייתי וגם בסקטור הפרטי צפויות הפתעות" אומרת עיני.

ענקית ההדמיה, חברת Epson, חגגה השנה יום הולדת 50 להשקת המדפסת הקומפקטית הראשונה ו- 25 שנה לטכנולוגיית ה- 3LCDשאפשרה תמונה חדה וברורה יותר במקרנים והפכה את EPSON לחברה המובילה בתחום המקרנים בעולם.

דילוג לתוכן