אפל השיקה לראשונה בישראל שירות ליסינג למחשבי Mac לארגונים ועסקים

חברת WeDiggIT משקיה לראשונה בישראל שירות של ליסינג תפעולי למחשבי Mac עבור חברות וארגונים. השירות ניתן בשיתוף עם טק-ליס מקבוצת וואן מיחשוב, ובדומה לליסינג לרכבים המוכר בארץ, גם כאן, החברות אינן צריכות לגייס הון אלא מקבלות מחשב Mac חדש מותקן עם התוכנות הנדרשות והאינטרגציה המתאימה, כך שהן נהנות מהוצאה תפעולית מוכרת למס במלואה במשך 24 חודש. בתום התקופה, החברה מחזירה את המחשב הישן ויכולה להמשיך למחשבי Mac חדשים. פתרון זה הוא המועדף על-ידי עסקים בחו״ל ובקרב החברות הבינלאומיות הפועלות בארץ.

חברת WeDiggIT היא צוות מגובש שפרש מקבוצת אידיגטל לטובת הקמת גוף יחודי המספק ציוד, שירות ופתרון מלא של Apple למוסדות חינוך וארגונים עסקיים. צוות WeDiggIT כולל מקצוענים מוסמכים (״שרוטי אפל״) המעניקים שירות מקצועי ומלא ללקוחות, במטרה לתת את חווית המשתמש המושלמת והיחודית כמקובל בארה"ב ואירופה.

כל מי שטס לחו״ל ונכנס לסטארבקס המקומי יכול לראות שכמחצית מהאנשים יושבים בבית הקפה משתמשים במחשבים ניידים מקינטוש, אך בארץ זה לא קרה. בישראל, מדינת הסטארט-אפ והטכנולוגיה בה מאמצים כל חידוש עולמי, מחשבי Mac תופסים רק נתח זעום של 2-3% לעומת יותר מ-18% בארה”ב. מחשבי Mac נחשבים אמינים ומשרתים את המשתמשים בהם לאורך שנים. הסיבה לחוסר ההצלחה בישראל, נעוצה היתה בהעדר פתרונות תמיכה, אינטגרציה והדרכת משתמשים לארגונים ועסקים. כלומר, התחום הוזנח וההתמקדות של חנויות הייתה במכירת המחשבים (״ברזל״) לצרכנים ללא שירות מתאים לעסקים.

WeDiggIT שמה לה למטרה לשנות מצב זה, חברת אפל הבינלאומית הכירה בכך ולראשונה בישראל הסמיכה אותה Apple Solution Expert (ASE) – ההסמכה הבכירה ביותר למכירת מחשבים, אייפדים וציוד נלווה למוסדות חינוך ועסקים. כל זאת במטרה שחברת WeDiggIT תוכל למכור פתרונות מלאים של ציוד, אינטגרציה ושירות לגופים אלו כפי שניתן בחו”ל.

בנוסף, WeDiggIT מספקת את מחשבי ה- Mac עם אחריות מורחבת, כולל תמיכה, העברת חומרים ממחשב ישן (גם מחשב PC), העמדת מחשב חלופי במקרה תקלה, ומלווה ומדריכה את משתמשי הקצה. WeDiggIT נותנת פתרון ושקט נפשי גם למנהלי המיחשוב IT בארגון באמצעות הטמעת תוכנות אבטחת מידע, מערכות ניהול ובקרה המשתלבות במערכות הניהול הקיימות.

דילוג לתוכן