אפליקציית ®Vonage Mobile זמינה כעת גם ב ™Apple Watch

החברה ממשיכה לחדש לנוכח הציפיות המתגברות של לקוחותיה בעולם הסלולר!
חברת Vonage (NYSE:VG), ספקית מומחית לשירותי תקשורת בענן, הן עבור השוק הצרכני והן עבור השוק העסקי, למגוון סוגים של התקנים, ממשיכה במחויבותה לחדשנות ונותנת מענה נוסף לעולם המחשוב הלביש באמצעות אפליקציית ®Vonage Mobile עבור ™Apple Watch. האפליקציה, שכבר זמינה וניתנת להורדה בחינם מאפשרת למשתמשים לענות לשיחות או להודעות טקסט ישירות מהשעון מבלי להידרש למכשיר הטלפון עצמו.
מתוך הבנה שלקוחותינו נמצאים בתנועה מתמדת, אפליקציית Vonage Mobile for Apple Watch היא הראשונה מבין אפליקציות התקשורת הלבישות שמאפשרת למשתמשיה להגדיר ישירות דרך השעון תזכורות לחזרה לשולח כאשר מתקבלת הודעה או שיחה.
״בסביבה הדינמית של היום, משתמשים מעוניינים ביכולת לתקשר במגוון רחב של דרכים״, אמר אלן מסארק, מנכ״ל Vonage. ״ייצרנו גרסה של Vonage Mobile עבור תאריך ההשקה של ה-Apple Watch, מתוך הכרה בכך שהשתלבות המחשוב הלביש בכל תחומי החיים הולכת וגוברת. האבולוציה המתמשכת של האפליקציה, היא דוגמה נוספת למחויבותה של החברה לעולם הסלולר ולחדשנות, ומאפשרת ללקוחותינו לתקשר מכל מקום ובכל מכשיר.״

משתמשי האפליקציה, יכולים כעת לדחות שיחות בקלות מתוך השעון, תוך שליחת הודעת טקסט המוסרת כי באפשרותם לענות כעת. בנוסף ניתנן לענות להודעות טקסט דרך השעון באמצעות דיבור, או באמצעות בחירה מאחת מהתשובות המוגדרות מראש:
• I'm in!
• In a meeting, can't talk right now
• Busy, ttyl?
• Running late, be there soon
• I'll talk to you soon
“Vonage מתמחה במתן מענים חדשניים לצרכי התקשורת המשתנים״ אומר שגיא דודאי, מנהל מרכז הפיתוח של Vonage בישראל, ״תוסף ה- Apple Watch לאפליקציה, הוא דוגמא נוספת לתשוקתנו להיות הראשונים בשוק בכל פעם שמכשיר חדש הופך לזמין ללקוחותינו.״
תכולות נוספות אשר זמינות בתוסף ה Apple Watch של האפליקציה: אינטגרציה עם רשימת השיחות שהתבצעו, אפשרות למענה לשיחה ממתינה, והצגה של כל הודעה שמגיעה מהאפליקציה על מסך השעון.
®Vonage Mobile עבור ™Apple Watch זמינה להורדה בחנות האפליקציות של Apple: ה-Appstore.
אפליקציית Vonage mobile עבור Apple Watch פותחה במרכז הפיתוח בישראל, המרכז נמצא כעת בתהליך גדילה ומחפש מהנדסי תוכנה מצויינים למחקר ופיתוח הדור הבא של מוצרי התקשורת.
מידע כללי על אפליקצית Vonage Mobile:
Vonage Mobile היא אפליקציה חינמית עבור iPhone,iPad ו Android המאפשרת את כל צורות התקשורת הנפוצות באמצעות אפליקציה אחת קלה לשימוש.
האפליקציה מאפשרת שיחות קוליות ווידאו, שליחת הודעות טקסט ליחיד או בקבוצה, וכן שיתוף תמונות בין משתמשי האפליקציה ברחבי העולם.
כל שירותי האפליקציה בין משתמשיה המחוברים (אפליקציה לאפליקציה) ניתנים בחינם, ואפשריים לשימוש בכל מקום בו קיימת נגישות לWIFI או גלישה סלולרית.
למידע נוסף בקרו ב www.vonagemobile.com

דילוג לתוכן