אפליקציית QMobile תאפשר למשתמשי אייפון, אייפד ואייפוד להזרים מידע משרתי QNAP

בעזרת האפליקציה, יהפכו מכשירי הטאץ' למעין גירסה זעירה וניידת של מדיה סנטר, עם גישה מלאה מרחוק לכל תכני המדיה השמורים בשרת הביתי, ולא רק לאלו שהועלו על גבי המכשיר.  
QNAP Systems, ספקית פתרונות אחסון ויצרנית שרתי NAS (Network Etched Storage), מערכות מעקב בוידיאו NVR ונגני וידיאו מבוססי רשת, הכריזה על השקת אפליקציית QMobileחינמית למכשירי הטאץ' של אפל, אייפון, אייפוד ואייפד ועל השקת עדכון לכלי הניהול V3.3 NAS.
האפליקציה החינמית היא פתרון ה-all-in-one הראשון המספק מענה משולב שיאפשר לצרכני המדיה לגשת מרחוק לתכני המדיה השמורים בבית.
 
ליין מוצרי ה-NASשל QNAP המשווק בארץ כולל בין היתר את סדרת ה-Turbo עם TS-259 Pro, TS-459 Pro, TS-659 Pro ו-TS-859 Pro. סדרת המוצרים מגיעה עם 2, 4, 6 ו-8 מדפי אחסון ומשלבת מעבד Intel Atom D510 1.66Ghz כפול ליבה בהספק נמוך שמספק ביצועים חזקים ואמינות גבוהה גם במצב של ריבוי משימות והעברת דאטה אינטנסיבית. חברת QNAP מיוצגת בישראל בלעדית על ידי חברת ההפצה ויז'ואל.
 
השילוב של אפליקציית ה-QMobileעם שרתי Turbo NAS  של QNAPועם עדכון V3.3 NAS, יאפשר למיליוני המשתמשים במכשירי אייפון, אייפוד ואייפד להזרים מוזיקה, קבצי תמונות ווידיאו משרתי ה-NAS הביתיים שלהם ולנגנם ישירות על גבי מכשירי המדיה של אפל בכל מקום שבו הם נמצאים באמצעות שימוש ברשתות Wi-Fi או 3G. האפליקציה החדשה תצמצם ואף תבטל את הצורך לבצע סנכרון של קבצי המדיה ולהעלותם באופן פיזי על גבי מכשירי המדיה. במקום זאת תספק האפליקציה למשתמשים דרך נוחה ויעילה לגשת מכל מקום אל תכני המדיה שלהם המאוחסנים בביתם.
 
איפיון My Jukebox הנכלל באפליקציה מאפשר למשתמשים לדפדף מרחוק ברשימות ההשמעה שלהם המאוחסנות על ה-NAS ולהתאים את השירים למצב הרוח שלהם, על פי קטגוריות שירים, אמנים, אלבומים ואף תיוג ID3. אפליקציית QMobile תאפשר למשתמשי האייפון להעלות תמונות ספציפיות או אלבומים שלמים ל-QNAP Turbo NASולהציג את התמונות השמורות בשרת על גבי המכשיר הנייד.
 
בעזרת האפליקציה, יהפכו מכשירי הטאץ' למעין גירסה זעירה וניידת של מדיה סנטר, עם גישה מלאה מרחוק לכל תכני המדיה השמורים בשרת הביתי, ולא רק לאלו שהועלו על גבי המכשיר. מעתה, לא תצטרכו עוד להצטער כי לא העלתם למכשיר תמונות מסוימות, שירים ספציפיים או קטעי וידיאו. כל עוד תהיה לכם גישה לאינטרנט – תוכלו להעלות מרחוק כל קובץ השמור על השרת.
 
יתרה מזאת, אפליקציית QMobile יכולה לבחור ולנגן מרחוק טרה-בייטים של קבצי מדיה המאוחסנים של על שרתי ה-QNAP NAS באמצעות שימוש ב-Multimedia Station 2.0החדשה הנכללת בקושחת ה-V3.3החדשה. בעזרת האפליקציה, יוכלו המשתמשים לבחור ולהעתיק קבצי מולטי-מדיה מהשרת ולהעבירם ללא קושי ל'מועדפים שלי' במכשיר הפיזי שבידם. באופן זה יוכלו המשתמשים לנגן וצפות בקבצים גם במצב אופליין, כלומר, כאשר הם אינם מחוברים לאינטרנט. האפליקציה גם תודיע למשתמשים על שינויים הנעשים בקבצים המאוחסנים על גבי השרת ותאפשר להם להחליט האם הם רוצים לבצע סנכרון ולעדכן את השינויים במכשיר.
 
גם תוכנת הניהול V3.3 NASמציעה איפיונים חדשים רבים, לרבות תמיכה בחיבור כוננים חיצוניים לשרתי ה-QNAP NAS לצורך גישה רישתית והרחבת נפח האחסון וניהול יעיל ומסודר של תהליכי גיבוי. מידע נוסף על העדכון אפשר למצוא ב-visit http://www.qnap.com/fw_v3/.

"הצרכנים היום ניידים יותר מאי פעם והם רוצים שתהיה להם גישה לקבצי מוזיקה, תמונות ו-וידיאו המאוחסנים ברשת הביתית שלהם, בכל מקום ובכל זמן", אומר אלון עילם, מנהל שיווק בויז'ואל. "אפליקציית QMobileהחדשה של QNAP היא אפליקציית נגן המוזיקה הראשונה בעולם המאפשרת להזרים בקלות את התוכן ישירות משרת ה-QNAP NASאל האייפוד, האייפון והאייפד בכל מקום שבו יש למשתמש גישה לחיבורWi-Fi  או3G. מהיום לא ידרשו עוד המשתמשים לדאוג לסנכרון המדיה ישירות למכשיר, או להוציא מאות דולרים על מכשירים עם נפח אחסון גדול", אמר.
 
את אפליקציית QMobileניתן להוריד דרך האפ-סטור בכתובת http://itunes.apple.com/tw/app/qmobile/id355826920?mt=8 
 
את עדכון V3.3 NAS החדש ניתן להוריד באתר QNAP בכתובת www.qnap.com

דילוג לתוכן