אפליקציית הנהיגה והניווט Waze מגיעה לדגמי פורד בכל רחבי העולם

·         שיתוף הפעולה של יצרנית הרכב פורד ו-Waze לאייפון מביא את אפליקציית הניווט הקהילתית הגדולה בעולם אל כסא הנהג
האינטגרציה הבינלאומית של Waze עם SYNC AppLink של פורד מאפשרת לנוהגים ברכב המצויד ב-SYNC 3 לחבר את האייפון בקלות ולצפות באפליקציה ישירות על גבי מסך המגע שבמכונית
השילוב של Waze בלוח המחוונים מעניקה לבעלי כלי רכב המצוידים ב-SYNC 3 גישה נוחה יותר לפיצ׳רים כמו איתור מסלולי נסיעה מהירים יותר, ניווט לתחנות דלק מוזל ואפשרות דיווח על תאונות דרכים
משתמשי Waze בכל רחבי העולם יכולים מעתה לצפות בהוראות הניווט ובדיווחי התנועה בזמן אמת על גבי מסך המגע של כל דגמי פורד המצוידים במערכת SYNC AppLink, ולשלוט באפליקציה באמצעות פקודות קוליות. בעלי כלי רכב המצוידים במערכת SYNC 3 יקבלו גישה נוחה יותר לפיצ׳רים שונים, כמו איתור מסלולי נסיעה מהירים יותר, ניווט לתחנות דלק מוזל ואפשרות דיווח על תאונות דרכים.

 

לקוחות פורד יכולים ליהנות מהאפשרות החדשה בקלות: מחברים את האייפון שעליו מותקנת Waze אל שקע ה-USB שבמכונית וצופים באפליקציה על גבי מסך המגע שברכב. מערכת SYNC AppLink של פורד מעניקה כעת למשתמשים גישה קלה ונוחה יותר לשירותים שמספקת האפליקציה דרך צג גדול יותר ומאפשרת להאזין להדרכה הקולית דרך מערכת האודיו המובנית ברכב.

 

״המטרה שלנו היא לספק לאנשים את הגישה הנוחה ביותר לפיצ׳רים, לאפליקציות ולשירותים הניידים החשובים להם בעת השהות במכונית, בלי שיהיה עליהם להחזיק את הסמארטפון בידם״, אמר דון באטלר, מנהל פלטפורמות ומוצר רכב מחובר בפורד. ״האינטגרציה של Waze מעניקה ללקוחות שלנו ערך מוסף: חווית שימוש באפליקציה במסך גדול יותר״.

 

גרסת Waze המשולבת בדגמי פורד כוללת את העדכונים החדשים ביותר לאפליקציה, בהם Talk to Waze, לשליטה באפליקציה באמצעות פקודות קוליות, תמיכה במסלולי נסיעה שיתופית (HOV), המציגים אפשרויות ניווט נוספות וזמני הגעה מדויקים יותר לנוסעים בנתיבים בעלי תפוסה".

 

ינס ברון, מנהל מוצר אפליקציות רכב ב-Waze: ״הודות לתרומה של קהילת הנהגים העולמית שלנו, אשר חבריה מעדכנים את המפה בזמן אמת ומסייעים לנו במשימתנו – לשים קץ לפקקי תנועה – נהגים יוכלו ליהנות גם מהמסלולים הטובים ביותר ומזמני ההגעה המדויקים ביותר״.

 

Waze מציגה דיווחי תנועה עדכניים ומסלולי נסיעה אופטימליים בהתבסס על חוכמת ההמונים: אנשים מקלידים את יעד הנסיעה שלהם, משאירים את האפליקציה פועלת בעת הנסיעה, כדי לחלוק נתונים נוספים עם קהילת המשתמשים של Waze. אנשים מוזמנים לקחת חלק פעיל יותר באמצעות שיתוף דיווחים מהדרך, כמו עדכוני תנועה לגבי תאונות, סכנות בכביש או שינויים כלשהם במסלול שטרם דווחו.

 

האנשים שבוחרים לשתף פעולה ולחלוק מידע מונעים מהרצון לסייע זה לזה לשפר את איכות הנסיעה. אפליקציית Waze יכולה לעזור לנהגים להימנע מכבישים פקוקים, לסייע להם לדעת מתי חבריהם צפויים להגיע ליעדם, לחסוך כסף באמצעות דיווח על מחירי דלק שראו במהלך הנסיעה ועוד.

 

הגישה ל-Waze דרך מערכת AppLink בדגמי פורד, מערכת SYNC 3, גרסה 3.0 ומעלה, לבעלי אייפון עם מערכת ההפעלה iOS 11.3 ואפליקציית Waze.

דילוג לתוכן