אפליקציית אבטחת המידע לאנדרואיד של Sophos זוכה בפרס ההגנה הטובה ביותר ממכון AV TEST

האפליקציה החינמית הציגה יכולת סיכול איומים בשיעור של 100% במהלך 2015

Sophos (LSE:SOPH), מובילה עולמית באבטחת רשת ונקודות קצה, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications, זכתה בפרס "ההגנה הטובה ביותר לאבטחת מידע באנדרואיד של AV-TEST לשנת 2015". במהלך תקופה של 12 חודשים ושישה מבחנים בלתי תלויים, אבטחת המידע לאנדרואיד של Sophos ( Sophos Mobile Security for Android) השיגה באופן עקבי ציון מושלם באיתור נוזקות ואיומים.
מכון AV-TEST, המוכר גלובלית, הינו מכון מחקר בלתי תלוי בתחום אבטחת ה- IT, אשר מציב אמת מידה לרמת האפקטיביות של פתרונות אבטחת המידע. הקטגוריה של "הגנה" בוחנת את היכולת של פתרון לסכל איומים עכשוויים, כולל תוכנות קוד זדוניות בזמן אמת או נוזקות חדשות מאתרי אינטרנט ואימיילים לא בטוחים.
Sophos Mobile Security, אפליקציה חינמית שפותחה על ידי Sophos לכל משתמשי האנדרואיד, הציגה יכולת איתור עקבית ברמה של 100% בכל ששת סבבי המבחנים במהלך 2015. בכל מבחן, הפתרון נדרש לסרוק, לאתר ולהסיר כמעט 3,000 אפליקציות מסוכנות.
"עם אפליקציית Sophos, מערכת אנדרואיד למובייל עולה לרמה הגבוהה ביותר של אבטחת המידע האפשרית" ציין אנדריאס מרקס, מנכ"ל AV-TEST GmbH.
אפליקציית Sophos Mobile Security מספקת פונקציונאליות מלאה, המתוכננת על מנת להגן על מכשירי אנדרואיד מבלי להשפיע לרעה על ביצועים או על חיי הסוללה של המכשיר. בעזרת המודיעין של SophosLabs, המעודכן ברמה של דקה אחר דקה, היא סורקת אפליקציות לפי דרישה או בטווחי זמן שנקבעים על ידי המשתמש. האנטי-וירוס מסייע להימנע מכל תוכנה שיכולה להוביל לאובדן מידע ועלויות לא מתוכננות. אם המכשיר נגנב או אבד, נעילה או מחיקה מרחוק תגן על המידע הפרטי מעיני פושעים. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם על ידי משתמשים פרטיים או על ידי משתמשים עסקיים, וניתנת לניהול דרך Sophos Mobile Control בסביבה העסקית.
"אנו גאים על כך שקיבלנו ציון של 100% במבחנים המחמירים והקפדניים של צוות מחקר מכובד. קבלת הפרס להגנה הטובה ביותר הינה הוכחה ליכולות של מהנדסי SophosLabs אשר עובדים בחזית של איתור ותגובה לאיומים" אמר סיימון ריד, סגן נשיא SophosLabs ב- Sophos. "אנו ממשיכים לראות עליה בנוזקות המכוונות כלפי פלטפורמות המובייל. הללו הופכות את המכשירים הניידים הלא מאובטחים לנקודות קלות לחדירה לרשת הארגונית".

Sophos Mobile Control 6.0
Sophos הכריזה לאחרונה על זמינותו של Sophos Mobile Control 6.0, פתרון מקיף לניהול המכשירים הניידים בארגון. גרסה אחרונה זאת כוללת כעת את Sophos Secure Email, פתרון המפריד מידע עסקי ממידע פרטי ומאבטח אותו במכשיר הנייד. Sophos Mobile Control 6.0 מגביר את יכולות ההגנה על המידע ומאפשר למנהלי ה-IT לפקח על מכשירים הנמצאים בשימוש ברחבי הארגון שלהם, באמצעות ממשק משתמש פשוט ותהליכי עבודה אינטואיטיביים.
למידע נוסף: www.sophos.com/mobile.

Sophos Mobile Security וכל מגוון הכלים החינמיים של Sophos נמצאים ב: http://www.sophos.com/forfree

דילוג לתוכן