אפליקציה חדשה Zoome הופכת את החיפוש אחר דירה למכירה או להשכרה בכל מקום בארץ לפשוט וקל.

טל ברודי, שותף עסקי במיזם: "Zoome אפליקציית הנדל"ן שכולם חיכו לה. די לחיפוש האינסופי המתסכל אחר נכסי נדל"ן – בZoome- המשתמשים מקבלים תוך שניות מידע מפורט כולל צילומים על כל נכסי הנדל"ן שמוצעים למכירה או להשכרה באזור שלהם, או בכל אזור אחר שיבחרו".
סקרנים לדעת כמה דורש השכן שלכם על הדירה שלו שמוצעת למכירה? מעוניינים לבצע סקר מחירים באזור המגורים שלכם על מנת להבין כמה שווה הדירה שלכם? נסעתם לבקר חברים בעיר אחרת, התרשמתם מאוד מהשכונה והחלטתם לבדוק כמה יעלה לשכור או לקנות דירה באזור זה? חשבתם להשקיע בנדל"ן ואתם רוצים לבדוק עלויות של נכסים באזורים שונים בארץ? רוצים לדעת היכן בדיוק ממוקמת במפה דירה שמוצעת למכירה והאם היא קרובה למרכז העיר או לחוף הים? כל מי שניסה יודע שחיפוש נכס נדל"ני בישראל דומה למציאת מחט בערימת שחת. מעתה ניתן לקבל את כל המידע על נכסים נד"לניים סביבכם בלחיצת כפתור.
אפליקציית Zoome שהיא גם אתר סלולרי, מבוססת על מפות גוגל ומאפשרת לקבל תוך מספר שניות את כל המידע הנדרש לקנייה או למכירה של נכס. המידע הרב שמציעה האפליקציה יחסוך לכם זמן מיותר בחיפוש מידע באינטרנט על מחירי נכסי נדל"ן, ביצוע עצמאי של השוואות מחירים, פנייה מייגעת לאינספור מתווכים וסיורים מתישים באזורים בהם אתם מעוניינים לשכור או לקנות דירה או נכס.
Zoome מציגה במקום אחד את כל המידע הנדרש, כשהשימוש במפות הופך את חוויית השימוש בה לנוחה ומהירה. במנוע החיפוש ניתן לבחור נכסים להשכרה או למכירה, יד שנייה או נכסים חדשים, קרקעות ומגרשים וגם משרדים. לכל קטגוריה יש צבע משלה, כך שאם תבחרו להעלות את כל סוגי הנכסים באזור שלכם ללא סינון, תוכלו להבדיל ביניהם באמצעות צבע שונה שניתן לכל סוג נכס (חדשים, יד שנייה וכו'). לחיצה על כל נכס שמופיע על המפה, תעלה פרטים מלאים עליו, לרבות מחיר וגלריית צילומים. כך תוכלו להתרשם תוך דקות מכל המידע הנדרש על נכסים באזורכם או בכל אזור אחר שתבחרו.
אם אתם מעוניינים לצפות בנכסים שאינם באזור בו אתם נמצאים? הזזת המסך לאזור המבוקש תאפשר לכם לצפות בכל הנכסים על המפה ולבחור את האזור שמעניין אתכם. במידה ואתם מבקשים למצוא נכס בשכונה או ברחוב ספציפיים, הקלידו את שם המקום בחלונית החיפוש שמופיעה בראש המסך ותוך שניות יעלו כל הנכסים שמוצעים ביעד המבוקש. בנוסף, מציעה האפליקציה מידע על כל הדירות שנמכרו והושכרו בארץ בחצי השנה האחרונה, בהתאם לנתוני רשות המיסים.

ליאור דינר, מנהל המיזם: "Zoome הוא לוח הנדל"ן היעיל ביותר שקיים כיום בישראל. העובדה שהאפליקציה מבוססת על מיקום הגולש, היא הבשורה הגדולה. הגולשים יכולים לדעת תוך שניות מחירים של נכסים באזור בו הם נמצאים, או בכל מקום אחר שיבחרו בארץ".
טל ברודי, שותף עסקי ב-Zoome : "זיהיתי את הפוטנציאל העצום שב-Zoome ולכן בחרתי להצטרף למיזם. זו אפליקציה שעושה את החיים קלים לכל מי שמחפש לקנות, למכור או לשכור נכס. בנסיעות שלי לחו"ל וגם במפגשים בישראל עם אנשים מחו"ל, שואלים אותי לא מעט על השקעות כדאיות בנדל"ן בישראל. מעתה יש לי כלי אמין להפנות אותם אליו, בו יש את כל המידע במקום אחד ".

דילוג לתוכן