אפלייד מטיריאלס וטוקיו אלקטרון חושפות את שמה החברה המשולבת החדשה – אטריס (Eteris)

חברת אטריס תתמקד ביצירת חידושים טכנולוגיים המשפרים את הדרך בה אנשים חייםחברת אפלייד מטיריאלס (נאסד"ק: AMAT) וחברת טוקיו אלקטרון (TSE: 8035) חשפו היום שם ולוגו חדשים של החברה המשולבת שלהן, שייכנסו לתוקף ברגע שהמיזוג יושלם. השם אטריס (Eteris™), שנגזר מהתפיסה של חדשנות נצחית, מסמל את הרוח שתניע את החברה החדשה ומתייחס לדברים שיהפכו שילוב זה לייחודי.
"השם החדש של החברה המשולבת שלנו בונה על המורשת החזקה של אפלייד מטיריאלס ושל טוקיו אלקטרון ויוצר דבר שהוא גדול אפילו יותר מהסכום של שניהם", אמר Tetsuro Higashi, יו"ר, נשיא ומנכ"ל של טוקיו אלקטרון. "כשהכרזנו על תכנית המיזוג שלנו, אמרנו שהוא מהווה צעד נועז עבור התעשייה שלנו. השם אטריס ממחיש את המחויבות שלנו לעתיד חדש ומרגש עבור החברה שלנו, לייצר ולקדם חידושים טכנולוגיים שמשפרים את הדרך שבה אנשים חיים".
"אטריס היא חדשנית וצופה לעתיד והלוגו שלנו מסמל הזדמנויות עתידיות מתרחבות המניעות עידן חדש של חדשנות וצמיחה", אמר גארי דיקרסון, נשיא ומנכ"ל אפלייד מטיריאלס. "עם שם, משימה וחזון חדשים, אנו ממקדים את החברה החדשה שלנו כך שנוכל לנוע במהירות, לבצע את האסטרטגיה המשותפת שלנו ולהתחיל להפיק ערך מייד עם השלמת המיזוג".
אטריס ממקדת את פעילות החברה החדשה בחדשנות שתתמוך בלקוחות ותניע את התעשייה קדימה. הערך המרכזי יהיה ההבטחה לגרום להשפעה חיובית ומתמשכת על העולם. יחד עם השם מופיע לוגו חדש המסמל את תפקידה של אטריס במימוש האפשרויות המדהימות של הטכנולוגיה. בלב הסמל מופיע ריבוע ירוק מבריק המצביע על האנרגיה של החברה החדשה, העוצמה של הטכנולוגיה שלה והבסיס של החדשנות שהיא מעניקה כדי לאפשר את הצלחת לקוחותיה. מהבסיס הירוק מתרחבים כלפי חוץ צבעים בהירים וממדים חדשים, המייצגים את החידושים הרבים שאטריס תאפשר מדי יום. הלוגו מייצג הזדמנויות עתידיות מתרחבות שמניעות חדשנות חדשה וצמיחה.
חשיפת שם החברה והלוגו החדשים היא אבן הדרך האחרונה בהתקדמות המיזוג. בחודש שעבר הצהירו בעלי המניות של אפלייד מטיריאלס וטוקיו אלקטרון על תמיכתם החזקה במיזוג. למעלה
מ-99% ממחזיקי המניות המצביעים באסיפת בעלי המניות של אפלייד מטיריאלס ו-95% ממחזיקי המניות המצביעים באסיפת בעלי המניות של טוקיו אלקטרון בחרו לאמץ את השילוב העסקי המוצע. תוצאות אלה מדגישות את הערך שהמיזוג מביא לבעלי המניות.
השלמת השילוב העסקי כפופה לתנאים המקובלים המפורטים בהסכם השילוב העסקי בין החברות, כולל סקירה על-ידי הרגולטורים במדינות שונות. אפלייד מטיריאלס וטוקיו אלקטרון צופות שהעסקה תושלם במהלך המחצית השנייה של 2014.
 

דילוג לתוכן