אפיקומן מחו"ל – מתנות לפסח ברכישה חכמה

הרפורמות וההקלות בתחום היבוא האישי והעובדה כי הצרכן הישראלי הפך לצרכן חכם אשר מודע להזדמנויות שיש לאתרי הקניות ברשת להציע הופכת את רכישת האפיקומן מחו"ל לאטרקטיבית וחסכונית במיוחד.

 

המתנות לפסח ובמיוחד ה"אפיקומן", מאופיינות בלהיטים ומותגים מובילים. העובדה כי חג הפסח מגיע לאחר עונת הקניות והחגים בארה"ב הופכת את המוצרים שיצאו בהשקות חדשות של מותגים מובילים לאטרקטיביים במיוחד. בתקופה הקרובה הדגמים החדישים והעדכניים ביותר יהפכו לפופולאריים והמבוקשים ביותר.

 

עבור הצרכן הישראלי זו הזדמנות נפלאה לרכוש את מתנות החג ביבוא אישי מארה"ב, להנות מהסיילים, ההנחות והקופונים באתרי הרכישות המקוונים מארה"ב, ולקבל את המוצרים והדגמים החדשים ביותר שיש לחברות להציע כבר עכשיו ! ביחד עם המבחר הגדול והמגוון  שיש לאתרים האמריקאיים להציע- רכישת המתנות לחג מארה"ב היא כדאית, משתלמת ומקורית.

 

התחום הפופולארי מכולם גם השנה הינו גאדג'טים , ובמיוחד מכשירי מובייל (סמארטפונים, טאבלטים וכיוב') ובשילוב עם פתרון השילוח של TNT Worldshop, הנותן מענה לרכישה מאתרים שאינם שולחים לישראל, רכישת מתנות לפסח מארה"ב היא אטרקטיבית, קלה וחסכונית.

 

מבצע פסח ללקוחות TNT Worldshop עד 30 באפריל:

25% הנחה על עלות השילוח

 

הגאדג'טים המומלצים לשנת 2015

 

 

 

מבצע פסח ללקוחות TNT Worldshop עד 30 באפריל:

25% הנחה על עלות השילוח

 

 

דילוג לתוכן