אסף עצמון מונה לסגן-נשיא יחידת הסייבר לרכב בחברת HARMAN

אסף עצמון (44), התמנה לתפקיד סגן נשיא ומנהל כללי של יחידת הגנת הסייבר לרכב בחברת HARMAN. עצמון שימש בתפקידו הקודם כדירקטור בכיר לפיתוח עסקי, ניהול מוצר ושיווק ב-HARMAN, המתכננת ומייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם.

 

עצמון הצטרף לחברה עם רכישת הסטארטאפ TowerSec בשנת 2016, שם הוא ניהל את פעילויות הפיתוח העסקי וניהול המוצר. לפני כן שימש כדירקטור פיתוח עסקי לתחום הגנת סייבר לרכבים בחברת סיסקו ובמגוון תפקידי ניהול בכירים בתחומי הטלקום, צרכנות מקוונת ותעשיית הטלוויזיה הדיגיטלית. עצמון בוגר תואר ראשון במדעי המחשב, בכבוד ותואר ראשון בפילוסופיה, שניהם מאוניברסיטת תל-אביב.

 

לדברי סאנג׳י דוואן, ה-CTO של HARMAN, תחום הגנת הסייבר למכוניות ממשיך להיות אחת מאבני היסוד של אסטרטגיית החדשנות של החברה. ״במסגרת תפקידו החדש עצמון יתמקד בחיזוק מיקומה של החברה כמובילת השוק בתחום אבטחת סייבר למכוניות – ומעבר לכך״.

 

HARMAN מתכננת ומייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם, ביניהם: מערכות מכוניות מקושרות (חכמות), מוצרי אודיו ווידאו, פתרונות אוטומציה ארגוניים ושירותים התומכים באינטרנט של הדברים (IoT). שרותי התוכנה של HARMAN מניעים מיליארדי מערכות ומכשירים ניידים, כשהם מקושרים  ומאובטחים על פני כל הפלטפורמות בהן הם פועלים, מהעבודה, דרך הבית ועד למכונית ולמובייל. החברה מעסיקה מעל 30,000 עובדים. בישראל רכשה HARMAN בעבר ושילבה בפעילותה את iOnRoad , מתחום ההתרעות בדרך , Red Bend שמאפשרת לחבר את המכוניות של היום לענן וחברת הסייבר לרכב, TowerSec. את HARMAN ישראל מנהל אורן בצלאלי.

 

במרץ 2017, הפכה HARMAN לחברת בת בבעלות מלאה של חברת  Samsung Electronics.

למידע נוסף: harman.com

דילוג לתוכן