אסנס משיקה צמיד ותליון שיחולקו בבתי ספר ומקומות עבודה כדי להבטיח את שלום המשתמשים: ישמשו כ״כפתור מצוקה״ למצבי חירום ואבטחה אישית 24/7

״מטריית ההגנה״ היא מערכת אבטחה עצמאית, אישית, הכוללת צמיד לביש או תליון, שמתחברים לאפליקציה ייעודית בסמארטפון. לחיצה על הכפתור בצמיד/תליון פותחת ערוץ שיחה למוקד חירום, מסמנת את מיקומו של הנפגע – ויכולה להציל את חייו

חברת ההייטק אסנס מהרצליה, המתמחה בפתרונות לחיים מקושרים, חושפת במסגרת תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2019 , ׳כפתור מצוקה׳ שמשולב בצמיד לביש, או בתליון לצוואר. הפתרון, Essence Umbrella, שפועל 24/7/365 מתוכנן לשמירה על שלומם וביטחונם של תלמידים וסטודנטים במוסדות לימוד, כמו גם על עובדים במגוון מקומות עבודה ׳רגישים׳, דוגמת בתי חולים ובתי משפט, שם עלולים העובדים להיקלע לעימותים עם קהל – שיכולים לסכנם. ׳מטריית ההגנה׳ של אסנס, מצטרפת ל- Essence Smart Care, קו המוצרים הקיים של החברה המיועד לשמירה על שלומם של בני הגיל השלישי.

 

״מטריית ההגנה״ היא מערכת אבטחה עצמאית, אישית, הכוללת צמיד לביש דמוי שעון, או תליון (לפי בחירה) שמחוברים לאפליקציה בסמארטפון. במקרה חירום, כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על ה׳כפתור׳ בתליון/צמיד. הלחיצה פותחת מיידית את האפליקציה וערוץ תקשורת דו-כיווני למוקד אבטחה ולמערך האבטחה הבית ספרי, או ארגוני. התליון/צמיד מספקים מיקום בזמן אמת (גם במקומות סגורים) ומענה מידי על ידי שירות הניטור (אליו יש להירשם מראש). המערכת אמורה להיות מחולקת על ידי הארגונים והמוסדות השונים, ביניהם בתי ספר ואוניברסיטאות, לעובדים, תלמידים וסטודנטים, העלולים להימצא בסיכון, כמו גם עובדים בסיכון גבוה, או לצוותי עבודה הנשלחים למיקומים מרוחקים מבסיס האם.

 

הפתרון החדש של אסנס יוצע בחודשים הקרובים לספקי שירות מובילים ברחבי העולם, כאשר ניתן יהיה להזמינו גם בתצורת תכשיטים לבישים. ״המטרייה החדשה שלנו אידיאלית לא רק עבור תלמידים וסטודנטים, אלא גם עבור ארגונים פרטיים ו גופי ממשל, שמפעילים צוותי עבודה באתרים מרוחקים, או כאלה שעובדים אחרי שעות העבודה המקובלות, כדי להבטיח את שלומם״, אומר יניב אמיר, נשיא אסנס ארה״ב. ״מסתבר שכ-22 אחוז מהעובדים עובדים לבדם. אם הם נפצעים הם יודעים שמישהו יסייע להם וכבר בדרך אליהם, במקום לחכות שמישהו יבוא לחפש אותם בסוף המשמרת. באופן דומה, מורים ותלמידים, שלעתים מוצאים עצמם בסיטואציות מסוכנות (ירי מחבלים) יכולים במידי להזעיק עזרה״.

דילוג לתוכן