אסוס משיקה 2 עכברי גיימינג ROG Strix Evolve + ROG Pugio

חברת ASUS מכריזה על עכבר גיימינג מדגם ROG Strix Evolve
ענקית המחשוב והטכנולוגיהASUS הכריזה על עכבר גיימינג חדש בסדרת ROG. עכבר מדגם ROG Strix Evolve: עכבר אופטי חדשני המציע 4 מבנים ארגונומיים שיבטיחו אחיזה ונוחות משופרות. בנוסף, מצויד העכבר החדש בתאורת Aura RGB נתמכת טכנולוגיית Aura Sync להתאמה מרבית לסגנון האישי שלכם!

ROG Strix Evolve

 העכבר מאפשר 4 מבנים ארגונומיים הניתנים לשינוי באמצעות החלפת הכיסוי העליון, על מנת לייצר התאמה מושלמת עבור גיימרים המשתמשים ביד שמאל או ביד ימין ולשיפור האחיזה והנוחות.
 תאורת ASUS Aura RGB בטכנולוגיית Aura Sync מאפשרת להקרין את הסגנון האישי של המשתמש בכל עת, בעוד שהתוכנה האינטואיטיבית מעניקה שליטה מלאה על הגדרות העכבר.
 ירידה לפרטי פרטים על מנת לספק חוויית גיימינג מרבית כוללת חיישן אופטי 7200 DPI, 50 מיליון הקלקות ופאנלים צדדיים מגומי לשיפור האחיזה.

 

חברת ASUS מכריזה על עכבר גיימינג מדגם Pugio החדש מסדרת ROG
ענקית המחשוב והטכנולוגיהASUS הכריזה על עכבר גיימינג חדש בסדרת ROG. עכבר ה – Pugio: עכבר אופטי הכולל לחצני צד הניתנים להגדרה, שקעים ייחודיים הניתנים להחלפה באמצעות לחיצה ותאורת RGB בטכנולוגיית Aura Sync

Pugio

 מבנה מיוחד המתאים לשימוש בשתי הידיים כך שגיימרים לא יצטרכו להתאים את סגנון אחיזה שלהם למבנה העכבר
 שקעי מתג ייחודיים המאפשרים למשתמשים גמישות בהגדרת ההתנגדות ללחיצות. מתגים בעלי תוחלת חיים של 50 מיליון קליקים.
 התאמה אישית של נורות ה Aura RGB בשלושה אזורים שונים.

עכבר בעיצוב ארגונומי המתוכנן למשחקי מרתון
עכבר Pugio מותאם למשחקים ואמיד במיוחד, הלחצנים מוקמו בשני צידי העכבר כדי לאפשר התאמה מירבית לגיימרים המשתמשים ביד ימין או ביד שמאל.
ליצירת נוחות מרבית, הדגם מצויד בפאנלים מגומי משני צידי המוצר מאפשרים אחיזה יציבה.
שקעי המתג הייחודיים מאפשרים לשחקנים להגדיר בקלות את רמת ההתנגדות המועדפת עליהם ובכך להאריך את משך החיים של העכבר במקום מתגים מולבשים הניתנים להחלפה.
Pugio כולל מתגי עכבר עמידים מתוצרת Omron, בעלי תוחלת חיים של 50 מיליון קליקים (30 מיליון קליקים יותר מאשר מתגים סטנדרטיים).
התאמה אישית גמישה בלחיצת כפתור
התאורה המובנית בטכנולוגיית Aura Sync מאפשרת למשתמשים לבחור מתוך מיליוני צבעים בכדי לשקף את הסגנון והאישיות שלהם. סנכרון הנורות מאפשר למשתמשים להשיג הרמוניה מושלמת בתאורה, כאשר גם עכבר ה- Pugio שלהם וגם לוח האם שלהם מתפקדים בסנכרון ובתיאום מושלם והכל בלחיצת כפתור אחת.
חוויית המשחק הטובה ביותר בעולם
עכבר ה- ROG Pugio מכיל תכונות של חיישן 7200 DPI וחיישן אופטי, 150 IPS מהירות מעקב ומאיץ של 30g בכדי להבטיח את מהירות, רזולוציה ודיוק הנדרש עבור חוויית משחק אופטימלית.
מתג ה- DPI הייעודי מאפשר מעבר מידי בין שתי רמות רגישות וכולל מחוון להצגת ההגדרות הנוכחיות.

 

 

 

דילוג לתוכן