אסוס מציגה את ה- PadFone

גם טלפון חכם וגם טאבלט במכשיר אחד. אין צורך במתאמים, חיבורים, הגדרות או כבלים – מעבר שקוף בין הטלפון למחשב
לאחר ההשקה המוצלחת של מחשב הלוח ההיברידי –  EEE Transformer, חשפה אתמול חברת ASUS, בתערוכת קומפיוטקס העולמית חידוש נוסף, המשלב בין טלפונים חכמים למחשבי לוח. ה PadFone  הוא אב טיפוס חדשני, המשלב בין סמארטפון מתקדם ליכולות של מחשב לוח. מדובר במכשיר ראשון מסוגו בעולם, הכולל לא רק חיבור פיזי בין מחשב לוח לטלפון חכם, אלא גם מעבר שקוף ביניהם ללא כל פעולה נוספת.
ה- PadFone הוא טלפון חכם עם מסך בגודל 4.3 אינץ', אליו ניתן לצרף מחשב טאבלט בגודל 10.1 אינץ'. הטלפון מוכנס לתוך תא מיוחד בגב המחשב ומאפשר עבודה נוחה באופן מיידי על המסך הגדול. החיבור בין שני המכשירים נעשה באופן אוטומטי לחלוטין, כאשר מבחינת המשתמש אין כל הפרעה למהלך העבודה התקין. כך למשל, אם התחלתם לכתוב מייל והחלטתם באמצע לעבור למסך גדול יותר, ניתן להמשיך מאותה הנקודה. במצב ההפוך, ניתן לצפות בסרט על מחשב הלוח, ולהמשיך לצפות מאותה הנקודה בדיוק מהטלפון.

השילוב בין הטלפון למחשב מציג יתרונות ברורים לצרכן. אין צורך להסתפק במסך הקטן של הטלפון וניתן לעבוד על מסך גדול יותר בכל מצב שזקוקים לו, בין אם מדובר בבית, במשרד או במהלך טיסה. בזכות הטכנולוגיה הייחודית של אסוס, שמחברת בין שני המכשירים והשימוש במערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל, אין צורך בהגדרות והתקנות נפרדות. כל האפליקציות המותקנות על הטלפון עובדות מיד על מחשב הלוח. מהצרכנים נחסך גם הצורך בתוכניות גלישה סלולאריות יקרות לשני המכשירים בנפרד, בניגוד במחשבי לוח אחרים. ה- PadFone משתמש בתוכנית הגלישה הסלולארית של הטלפון ומאפשר קישוריות מלאה בכל מקום בו אתם נמצאים. בנוסף כדי לאפשר עבודה נוחה לאורך כל שעות היום, הטלפון נטען כאשר הוא בתוך מחשב הלוח, כאשר המחשב פועל על סוללה עצמאית משלו.
בשלב הזה, מדובר באב טיפוס בלבד ואסוס עדיין לא חשפה מפרט מלא של המכשיר או תאריך השקה מדויק.

דילוג לתוכן