אנליסט מוביל בתעשייה: Sophos מובילה בתחום אבטחת נקודות הקצה

Sophos זכתה בציונים הגבוהים ביותר בקטגורית האסטרטגיה
Sophos (LSE: SOPH), המיוצגת בישראל על ידי Power Communications, הוצבה כ"מובילה" בדוח החדש של חברת המחקר Forrester Research (פורסטר) – The Forrester Wave™, העוסק בחבילות אבטחת נקודות קצה.
Sophos זכתה בציונים הגבוהים ביותר בקטגורית האסטרטגיה, כאשר פורסטר התייחסה להגנת נקודות הקצה של החברה כ"חבילת התוכנה-כשרות (Saas) הידידותית ביותר לאבטחת נקודות קצה בארגונים גדולים". הדוח ציין כי "הרוכשים יעריכו את ממשק המשתמש האינטואיטיבי לצד הגמישות ויכולות הגידול, הדרושות ברוב הפריסות בארגונים גדולים וקטנים כאחד". בנוסף, פורסטר מצאה כי לקוחותיה של Sophos מדווחים על "רמה גבוהה של שביעות רצון מהאפקטיביות של הפתרון".
פורסטר העריכה 15 ספקים כנגד 25 קריטריונים ויכולות ושלושה צרכי ליבה: מניעת התקפות, זיהוי ותיקון. לפני רכישה, הדוח ממליץ ללקוחות לבדוק האם הפתרון שהספק מציע יכול:
• למנוע מנוזקות וממניפולציות לצאת לפועל.
• לזהות פעילות זדונית לאחר ההוצאה לפועל.
• לתקן ולעצור בעד פעילות זדונית ופגיעויות פוטנציאליות.
הדוח כלל ספקים שיש להם פתרונות ואת היכולות הללו, בעלי נוכחות בשוק של ארגונים גדולים ואשר זוכים לעניין רב בפתרונות שלהם מלקוחות בשוק זה.
בדוח, פורסטר גם בחנה את האסטרטגיה של הספק. Sophos זכתה בדירוג המקסימלי בקריטריונים המתייחסים למודל העלות והרישיון, מפת הדרכים של המוצר ואסטרטגית יציאה לשוק (go-to-market). פורסטר ציינה כי "בתחום המלא בטכנולוגיות להגנת נקודות קצה, הן חדשות והן לגאסי, מפת הדרכים של Sophos לפיתוח יכולות חזקות למניעה וזיהוי ללא חתימה… הופכת את הפתרון לתחרותי ביותר בטווח הארוך".
Intercept X של Sophos הוא הדור הבא של פתרונות אבטחת נקודות הקצה אשר חוסם נוזקות zero-day, תוכנות ניצול בלתי ידועות והתקפות נסתרות. לפתרון החדש יכולת נגד-כופרה מתקדמת, אשר יכולה לזהות כופרות שלא היו ידועות קודם לכן בתוך שניות. Sophos Intercept X מותקנת לצד תוכנת אבטחת נקודות הקצה הקיימת מכל ספק אחר, ומגבירה מידית את ההגנה על נקודת הקצה על ידי חסימת הקוד הזדוני לפני שהוא יוצא לפועל. Sophos Intercept X זמין כעת וניתן למצוא מידע נוסף באתר Sophos Intercept X website.

"מחקר זה מעריך ספקי אבטחת מידע, הן מסורתיים והן ספקי הדור הבא, כנגד קריטריונים עקביים. ההצבה של Sophos בציר האסטרטגיה בצד הימני הקיצוני מצביעה על כך ש- Sophos לוקחת את ההובלה על ידי הוספת טכנולוגיות הדור הבא לפורטפוליו המוכח שלנו להגנת נקודות קצה" הגיב דן שיאפה, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל קבוצת הגנת משתמשי הקצה ב- Sophos. "אני מאמין כי המיצוב של החברה כ'מובילה' בדוח זה הוא עדות ליכולתה המתמשכת של Sophos להעריך נכון את תמונת האיומים ולהקשיב לצרכי הלקוחות לפתח פתרונות אפקטיביים לאבטחת נקודות קצה, אשר עולים על הציפיות, הן בהגנה והן בכל הקשור ליכולת ניהול. אני גאה בכך שהלקוחות שלנו זוכים ביתרונות של הטכנולוגיה מובילת-השוק שלנו ומהאסטרטגיה שלנו לאפשר פריסה הן on-premise והן במודל תוכנה-כשרות (SaaS) בפלטפורמה המבוססת ענן Sophos Central, וכן ביכולת שלנו להביא בעקביות פתרונות חדשניים לארגונים בכל הסדרי הגודל".

דילוג לתוכן