אנליסט בחרה בקבוצת אמן להטמעת שירותי מחשוב מנוהלים

קבוצת אנליסט חתמה על הסכם למתן שירותי מחשוב מנוהלים (Managed Services) עם קבוצת אמן. במסגרת ההסכם, תספק אמן שירותים בעולמות תוכן של תמיכת משתמשי מידע ותשתיות IT, כולל תמיכת System, אבטחת מידע, תקשורת, גיבוי ואחסון ועוד, למשך 3 שנים. היקף הפרויקט: כ-1 קבוצת אנליסט חתמה על הסכם למתן שירותי מחשוב מנוהלים (Managed Services) עם קבוצת אמן. במסגרת ההסכם, תספק אמן שירותים בעולמות תוכן של תמיכת משתמשי מידע ותשתיות IT, כולל תמיכת System, אבטחת מידע, תקשורת, גיבוי ואחסון ועוד, למשך 3 שנים. היקף הפרויקט: כ-1.5 מיליון ₪.

קבוצת אנליסט, שנוסדה בשנת 1985, הינה מהחברות הוותיקות והמנוסות בניהול השקעות בשוק ההון בישראל. החברה מחזיקה כ-20 צוותים של ניהול השקעות ומחקר, ומנהלת כ-10 מיליארד ₪ בקופות גמל, קרנות נאמנות ותיקי השקעות. כחלק מתהליכי הייעול בחברה, החליטו באנליסט לקחת שירותי מחשוב מנוהלים ובחרו במומחים של קבוצת אמן לביצוע המעבר של מערך ה-IT, שאינו חלק מעסקי הליבה של הארגון, למודל של Managed Services.

על פי איציק שנידובסקי, מנכ"ל קבוצת אנליסט: "אחת ההחלטות המרכזיות בדרך החדשה אותה בחרנו היתה לייעל את הפעילות בארגון על ידי בחירה במומחים בנושאי מחשוב כדי לספק לנו שירותים מנוהלים. באופן זה, נוכל אנו באנליסט לשפר את השירות עבור לקוחותינו ולייעל את העבודה השוטפת. בחרנו בקבוצת אמן בגלל ההיכרות העמוקה שלהם עם העולמות הטכנולוגיים במקביל להיכרות טובה עם העולם הפיננסי על כל רבדיו, וכן כיוון שאנו מאמינים כי הם יהיו שותף אמיתי שלנו, בכיוון אליו אנו מתפתחים".

על פי צביקה אלפי, סמנכ"ל השיווק בקבוצת אמן: "באנליסט החליטו לשנות את התפיסה בארגון, וכחלק מהשינוי בחרו בנו לנהל ולתחזק עבורם את מערך ה-IT. צריך להבין כי הבחירה במודל של Managed Services הנה בשותפות מלאה בארגון ובמהלכים שהוא מוביל, ואנו שמחים מאוד שאנליסט החליטו לבחור בנו. מהצד שלנו, זו הזדמנות שלא תחזור לחזק את קבוצת ה-Managed Services שלנו מחד, ומאידך להרחיב את האחיזה שלנו במגזר הפיננסי".

דילוג לתוכן